už nemá cenu žít

stala se mi strašná věc. tomu nebudete věřit.

používal sem poštovní schránku od webzdrarma, prostě ten doménovej koš, a pak sem si řek že si nainstaluju mozillu thunderbird. no a kvůli tomu sem si založil novou schránku na post.cz a nastavil sem si tady na wz aktivní mail s přesměrováním na ten post.

ale háčeček je v tom, že sem myslel, že všechny maily co sem měl v tý schránce na wz, server automaticky přepošle na ten nastavenej freehosting. jenže skutek utek, všechny maily mi to smazalo, tím mi to smazalo celý můj život.

ani se nebudu ptát jesli ty maily nepudou obnovit, protože nepudou.

tím sem chtěl jenom chtěl upozornit administrátory WZ aby s tím něco udělali, aby už kvůli tomu nebylo víc životních trosek, protože pro mě už nemá cenu po této události žít.
Věřím, že's tam měl nějaký cenný dokumenty a milostný psaníčka, ale řeknu ti to realisticky:

Neboj, může být i hůř!
ne to ne, měl jsem tam sériový čísla programů za který sem dal miliony korun a teď je to celý v hajzlu. takže do konce života nesmim reinstalovat win abych neztratil registraci těch programu... :(
Na ty sériový čísla existuje takovej šiovnej prográmek, tuším:

Serials2000

nebo tak nějak, ale nevím jestli ti to pomůže.
serials.ws .. sice to nebude legální ale to nikoho nepálí
nj ale kdyz na neco date penize..... ja ty serials mam uz 2roky, ale mel sem tam nejaky originlni programy
To je dobrý vtip. Tys měl originální programy a sériová čísla k nim jen v e-mailu jo? Hm.
to neni vtip, nejaky programy sem mel koupeny pres net. funguje to tak ze jim posles money na ucet a oni ti poslou zas na mail arrdesu na ktery je mozny si to stanhnout nabo aktivacnui kod
No jasně a za ty prachy bych si to dal samozřejmě ještě nejmín na 2 cdčka a hdd ...
Tak v tom případě je řešení naprosto jednoduché - pokud stále na daný program licenci máš, napiš jim a oni ti registrační údaje pošlou znovu.
Pokud už licence vypršela (např. byla na rok), pak stejně už ten program užíváš nelegálně.
nevim co dodat jelikoz to je nejspis kec........
darkangel - pokud nevíš co dodat, tak nedodávej nic. Ani to, že nemáš co dodat.
uz mam co dodat jelikoz sem si to overil a posralo se mi to TAKY! ( v mezich slusnosti) ve WC mise se mi ted vali vsechny me maily a ja je nemuzu zachranit!
Jak se mu můžete vysmívat, bídáci. Vy si snad nenecháváte posílat registrační maily k programům za miliony korun na mailovou schránku k freewebu? Nebo si snad tyto údaje tisknete? barbaři...