divna reklamni lista

Prosim,me ta prodlouzena lista taktez ouplne rozhodila grafiku uvodni stranky.Pujde s tim neco udelat.Dekuji Kavan
<HTML>2Petr: kopírovat sice umíš dobře (ale jestli se to bude opakovat, tak všechno smažu), ale zato sis vůbec nevšiml, že tam už tu lištu nemáš. Vypla jsem ji, abych viděla, jak to vypadá bez ní. A přijde mi to úplně stejné jako když byla zaplá. Je na tobě, jestli si ji znovu zapneš nebo ne. A příště opravdu stačí napsat jednou.</HTML>
Je to se omlouvám.To sem nechtel nikoho v čase Vánočním nakrknout.Děkuji za odpověd a za opravu.Musím se na to podívat na cizím poč.protože doma se mi to tvářilo vpoho,ale jinde to bylo špatné.Překrývalo to menu atd.Ješte jednou dík a štastný a veselý.
Dobrý večer,
nevím, zda Vás na to už někdo upozorňoval, ale opět se špatně zobrazuje reklamní lišta. Tentokrát jde o barvy. Prosím o opravu. Předpokládám, že se to zase týká více webů.
Děkuji.
Dobrý večer,
ještě mě napadlo, že na ladyvader.xf.cz toho moc neuvidíte (lišta má být černá s bílými písmenky). Podívejte se třeba na greecephotos.xf.cz, tam je ten problém s barvou lépe patrný a dost nehezký.
Za opravu děkuji.
Dobrý den,
zdvořile se připomínám s tou "divnou" reklamní lištou. Nevím, zda se na opravě pracuje či mé vzkazy zanikly v ostatních zprávách.
Problém se týká webů ladyvader.xf.cz a greecephotos.xf.cz .
Za zpracování požadavku předem děkuji.
Dobrý den,
patrně přes veškerou Vaši snahu je lišta stále zobrazena špatně. Ve starších verzích IE (od sedmičky níž) je rozhozená na dva řádky. Barva je namísto "vlastní" bílá. Jako bílá se lišta zobrazuje i po změně nastavení a uložení vlastního odstínu barvy. Nepomáhá ani refresh stránky.
Doufám, že se Vám vše podaří co nejdříve uvést do původního stavu, aby stránky nebyly tímto způsobem pokaženy.
Děkuji.
<HTML>Doporučuju naučit se být na wz trpělivější...
Zjistila jsem, že aby byla v tomto případě lišta jednotně barevná, je nutné použít některou z 12 předvolených barev. Cvičně jsem tam nastavila bílou a lišta byla/je/bude (bylo by vhodné když vidíš, že si někdo z wz hraje s nastavením, tak sama nic neměnit) na greecephotos.xf.cz celá bílá (na ladyvader.xf.cz já osobně žádný problém s barvami nevidím).

Ad lišta na dva řádky - já tu nemám k dispozici starší verze IE (nemohla bys třeba udělat printscreen?), ale admina se na to samozřejmě zeptám.

//Nepomáhá ani refresh stránky.
Změna nastavení lišty se projeví až tak za půl hodiny.</HTML>
Dobrý den,
zajímavé je, že předtím to fungovalo i s vlastní barvou bez problémů. To znamená, že jste něco museli v průběhu víkendu měnit. Podmínky pro zobrazování reklamy nijak neporušuji, tak nevidím důvod, proč by mi je měla Vaše reklama kazit. Navíc, jak mám poznat, že jste se svou aktivitou skončili či nikoli. Když vidím, že od neděle jsou stránky s pokaženou reklamou, pak se nemůžete divit, že se snažím nastavit aspoň barvu.
Na ladyvader.xf.cz byl problém v tom, že se v době, kdy jsem psala první vzkaz zobrazovala lišta rozhozená, dvoubarevnost se na těchto stránkách (patrně s ohledem na černou barvu lišty) neprojevovala, ale i to jsem zmiňovala.
Uvítala bych, kdyby se Vám podařilo uvést stránky do původního stavu, protože lišta v bílé barvě je nevyhovující.
Děkuji.
<HTML>Ano, lišta nyní prochází změnami.
Není nutné volit zrovna bílou barvu, na výběr je jich více.</HTML>
Děkuji za odpověď, nicméně nejde jen o barvu, ale i o formát, který je právě teď poněkud neuspořádaný. Ale snad i to dáte "časem" dohromady.
Zdravím, mohla by administrace upravit reklamní lištu na mých stránkách?

www.happy-smile.wz..cz

Hrozně se zkrátila (+ Není validní) a to nevypadá dobře :)
Děkuji mnohokrát
Až administrace přijde na to, že na stránkách nemáš žádnou reklamu, tak ti tu lištu asi nacpou všude.
Viz http://www.webzdarma.cz/podminky-reklama.html
Má žádost se sice týkala jiných stránek (www.happy-smile.wz.cz), kde je reklama umístěna podle pravidel, ale co se týče profilové adresy, tam jsem již vytvořil alternativu.
chcel by som sa spytat, ze ci si mozem vymazat reklamy s webstranok. viem ze v pravidlach sa pise ze reklama ma byt na spodu kazdeho .html a .php ale ja mam vdaka SWICH dve, tri reklamy na jednej stranke, a myslim ze to neni potrebne...a urcite to nevyzera moc stylovo :))
takze ci by som mohol vymazat setky okrem tych spodnych

http://breakingbenjamin.wz.cz/index.php?zalozka=media


diki za odpoved
Petko_166::: Zkus projít toto: http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?13