"predpona" www

Jaktoze nektere stranky maji adresu ve tvaru www.neco.wz.cz a me to nejde zalozit!Proc?jak to udleat
http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?8
jinak nechapu, na co tam to www chces. akorat to zbytecne prodluzuje adresu
Klient to chce :-)
no jo, jak to chce klient, tak to je ztraceny ;-)
hele to mas jedno ja mam taky adresu a kdyz to zadam bez jedeto kdyz s www tak to jede aspon me koukni se na www.myfreelancer.wz.cz ale az tak v jednu h nebo ve 12:45 (tet si s tim hraju)
a i ty bys to jenom posral kdyz tam tet pudes kopiruju to tam ale nevym jestly to pude vsem kdyz je to v php powerpoint
no jo uz muzes prijit
Hele mě by zajímalo, proč když dám své stránky s příponou www tak se mi tam objeví stránky původní, které tam už nemám. Ani soubory. Prostě všechny jsou smazané a ono to z nich stejně nějak načítá. No a když to dám bez www tak to jede tak jak má .. ale hodně lidí když si mé stránky zapamatuj, tak tam pak příště napíše www a budous se jim tam zobrazovat ty záděrnější, jinak bych to neřešil
Redirect po kliknutí na tlačítko...
Columbo: Co to zas plácáš? :/

LoSoS: Asi to visí někde v cachi. CTRL+F5
pred.tvym.dns.muze.byt.libovolny.pocet.subdomen.neco.wz.cz
Vy to vysvetlujete nak moc slozite )). Proste a jednoduse kdyz sis regnul adresu yyy.wz.cz tak se k ni muzes dostat jak pres yyy.wz.cz , tak i napsat www.yyy.wz.cz. Mues treba i bum.yyy.wz.cz , proste cokoli....
Columbo: Tady si zase nekdo hraje na chytryho, kdyz uz tak refresh, ty redirecte :)
Já at napíšu adresu jakkoliv, jak s www tak bez ni..tak to funguje stejne..supr.
timewarp: ten obrazek na indexu si delal v malovani? :))