vlozeni

Jak se sem vlozi dalsi indexi? Vlozila jsem ten jeden na uvitaci stranku a pak jsem vlozila na hlavni stranku. Pri otevreni stranky, se objevila jenom ta uvítaci stránka a pri odkliknuti na odkaz (na hlavni stranku) se objevilo ->Soubor nenalezen. Fakt si nevim rady. Jak se to sem dava?
#include (iostream.h)
main()
{
za1. zkontroluj, jestli tam máš složku hlavni
za2. zkontroluj, zda tam v tý složce máš soubor index1.htm
if (soubor_existuje==0) {
jukni se na ftp a tam proveď první 2 příkazy;
return();
} else {
prostě to vytvoř, nakopíruj a mělo by to fungovat;
return();
}

}




Tak nějak takhle by to mělo být;-)
A pro ty co to neznaj, ať se dou zakopat, nebo ať si koupěj knížku o ActionScriptu nebo C++ aj.;-)
Columbo tobě nějak narostl hřebínek, není to tak dlouho co si všichni dělali srandu z tvých lamerských dotazů a najednou tady někomu říkáš ať se jde zakopat.
Mimochodem ta tvá rada je psaná "vtipně" a pochybuju, že dotyčné pomůže.
Columbo: co je todle za hnus? if (soubor_existuje==0) To se prece pise if (!soubor_existuje) Takze je to rada k nicemu, vtipny to neni vubec a este takova lamerina v tom...

Simona: mas v adresari hlavni soubor index1.htm? zalezi i na velikosti pismen. taky si precti http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?35 a http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?16
Tak mi trochu povyrostl a teď mimo C++:
za1. zkontroluj, jestli tam máš složku hlavni
za2. zkontroluj, zda tam v tý složce máš soubor index1.htm

Jestliže jo, tak di na ftp, a podivej se po tý složce a souboru. Pokud tam neni, tak to tam nakopíruj a zadej do prohlížeče meandgc.wz.cz a už to pojede.

Ta zpráva byla psaná pouze pro ty, co uměj dělat stránky ve Wordu-moc je obdivuju:-OOO
Columbo: Jdu vyzkouset ten tvuj navod. Je to koukam revolucni postup. Ale priznavam se, ze tomu vubec nerozumim... :-)))
colombo: upřímně řečeno za všechny: co to je za kravinu? chudak simona nevi jak dat index a jak co a jak kde, a ty tady kecas neco o C++. stim se di zakopat. a vem si ssebou tu knizku :))

proste si na ftp vytvoř složku "hlavni" (bez uvozovek) a do ní dej ten index1.htm. hotovo.