<strong>Reklamní proužek</strong>

Jaro: Zkus si přečíst jen první a poslední odstavec Nípalova příspěvku. V prvních dvou píše, že to jde a v posledních dvou přeje Veselé Vánoce.

Co se týká druhého odstavce, je to věc názoru. Vím, že Webzdarma na nás vydělává tím, že my píšeme stránky a oni inkasují za reklamy. Když si přidám svoji reklamu, tak si jako žebrák nepřipadám. Jsou to zpravidla mé texty a mám tedy nárok na nějaký honorář.
Prosím o vypnutí reklamního proužku nahoře na stránce na: www.skodovky.xf.cz. Díky.
<HTML>skodovky.xf.cz - vypnuto.</HTML>
Je možné umístit reklamní proužek dole s tím, že o jeho implementaci bych se postaral sám? A navíc, není v tom žádné porušení pravidel? Jde mi o lepší grafický dojem webu, hlavně bych tu reklamu chtěl dole, klidně na všech stránkách, a taky si ji tam chci dát sám, postup o kterém se píše v podpoře nefunguje.
V administraci wz si nastav reklamu nahoře na úvodní stránce a zadej relativní cestu k souboru s reklamou (například reklama.html). S tím souborem pak můžeš manipulovat podle svého uvážení (případně se zdrojovým kódem). Pokud bys zvolil reklamu dole na všech stránkách, zvláště v php webech to dělá paseku, protože reklama se vloží do všech souborů.
Prosim o odstraneni horni listy z techto stranek www.dobrypastyr.wz.cz najednou se mi tam objevily. Dekuji.
Dobrý den,
chtěl bych požádat o odstranění reklamní lišty ze stranek www.kalendar.wz.cz. Nedorozuměním došlo k jejímu zapnutí.
X: Porušuješ podmínky, tak se nediv.
Dobrý den,

na stránkách www.moldavie.nazory.cz se mi objevila reklama, což plně respektuji. Domnívám se, že spolu s vložením reklamy se vložil i nějaký vir. Po zadání adresy moldavie.nazory.cz je prohlížeč automaticky přesměrován na stránky nabízející viagru apod.

Zkoušel jsem to vyčistit, ale nedaří se mi. Prosím o pomoc či radu, jak mít jen raklamní prožky na mých stránkách.

děkuji a přeji vše nejlepší do nového roku
Regi
Na stránce http://moldavie.nazory.cz/ je tento text:

<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.01 Transitional//EN">

<head>
<meta http-equiv="refresh" content="0; url=home.html">
</head>
<!--WZ-REKLAMA-1.0IZ-->
...

což je evidentní porušení podmínek provozu na WZ. Přesměrování není na viagru, ale na home.html .
Prosím, poraďte mi, co dělám špatně, i když jsem do souboru index.html vložila kod reklamy, reklamni baner se mi tam neobjevuje. V čem může být chyba? Díky.
Zkusil jsem ji nahrát na svůj web a reklama mi ihned naběhla. Zkus index.html nahrát znovu nějakým FTP klientem.
Zkoušela jsem to nahrát znovu, ale pořad nic. Myslim si, že mám něco špatně ve zdrojáku, ale já to prostě nevidím. :-(
Ve zdrojáku to máš dobře. Teď si uvědomuji, že jsem to nahrál do jiné domény na WZ, takže asi jim zase stávkuje reklamní robot na doméně wz.cz. Zkus ještě zrušit odsazení "<!--WZ-REKLAMA-1.0-->" od levého okraje. Zkus si pak nastavit na chvíli reklamu dolů, nahrát znovu index.html a pak ji vrátit nahoru.

BTW: Máš tam duplicitně definovaný charset.
Díky moc. Opravila jsem ten charset a nevim, zda to bylo tim nebo ne, každopádně to už teď funguje. Děkuji za Tvůj čas ;)
<HTML>kalendar.wz.cz - vypnuto.</HTML>
Nejsem si vědom porušení pormínek provozu WZ. k tvorbe stránek jsme použil program web site X1. Následně jsem už upravoval texty, základní kontrukci webu vytvořil ten program. prosím tedy o radu, kde je chyba.

Děkuji a přeji hezký den

regi
Porušení podmínek je přesměrování úvodní stránky na jinou:
<meta http-equiv="refresh" content="0; url=home.html">

Ovšem na home.html vidím dole další reklamu, takže teď už je to OK. Otázkou však zůstává, k čemu je dobrá stávající podoba stránky index.html, když je ihned přeskočena.

Pod ní je "Exploit JavaScript Obfuscation" nebo jak se ten virus jmenuje, což sice není úplně proti podmínkám provozu, ale dovede to znepříjemnit život uživatelům Total Commanderu, kterým zaviruje jejich stránky.
Omlouvám se za otravování, bohužel jsem pořádně nečetl a nechtíc jsem si zapnul lištu (myslel jsem si, že je to "oskinovani" reklamního banneru ve spodní části stránky, ale lépe zapadl do designu).

Prosím o vypnutí této lišty. Web: depilace-voskem.wz.cz

Díky...
<HTML>Ty jsi zjevně nepoučitelný :-) (viz 03. 12. 2008 12:23) depilace-voskem.wz.cz vypnuto.</HTML>
Jenže to byla depilace-laserem.wz.cz. Rukopis je však stejný, takže je to zřejmě od jednoho nepoučitelného autora.
<HTML>2Kit: to jsem si samozřejmě všimla, ale spousta věcí svědčí pro stejného autora ;-)</HTML>
Například mailová adresa :-)
Máte samozřejmě naprostou pravdu (že se jedná o jednu registraci). Jen ta chybka má stejný okamžik vzniku a na jedné z těch adres jsem to zapomněl nechat vypnout (a nyní při nějakých úpravách jsem se rozhodl to vyřešit :-).

Každopádně díky moc, jestli i ostatní žádosti řešíte takto rychle, máte vynikající podporu (začínám zvažovat, že pro připravovaný web zkusím vyzkoušet placený hosting u vás).
Pán má smysl pro humor...