Re: elixell.wz.cz

Ahoj ,,
dnes jsem upravoval svůj web a nevím jeslí je to dobrý nebo ne
já myslim jo já jsem to upravoval protože je 31.1 2005 ..... že bude druhý pololeti god-bay
www.elixell.wz.cz
je to dobrá stránka ten index je hustejj
No úvodní stránka (http://elixell.wz.cz/index.htm) je přímo příšerná (s prominutím). Absolutně nesladěné, tmavě modré písmo (patičkové) na černém pozadí se špatně čte, něco zarovnané na střed, něco vlevo, otravování návštěvníka zbytečnými JS (zakazování označování textu např.), gramatické chyby (Prosím vás abys tě moje stránky nekopírovali), aktuální čas 00:00:00 a pod tím nějaký bílý úzký obdélníček, no prostě chaos.

Pozn. 1: Vše se týká pouze úvodní stránky, dále jsem neměl chuť jít.
Pozn. 2: Kontrolováno pouze v Mozille FF, pokud to v IE vypadá lépe, stejně to nic neomlouvá.

(Sorry za tvrdou kritiku, ale tak to cítím.)
> Sorry za tvrdou kritiku, ale tak to cítím.

Neda se svitit. Ta kritika je na miste.
teda já se snad ani za kritiku omlouvat nebudu. Chlape, je ti patnáct, česky neumíš ani poskládat slova za sebou, o gramatických chybách ani nemluvě, hrůza mě obcházela už při čtení stránky "O mně", web je jedním slovem příšernej - bez nadsázky. Kód jakbysmet hrůza, myslím že ani nevíš, co to je a že ho za tebe FrontPage píše (to že na jedný stránce je 7x <head></head> tomu nasvědčuje).
Nauč se česky, možná že škola je nuda, ale nedá se svítit, takhle nikoho neohromíš. Pak, jestli chceš dělat weby aspoň trochu na úrovni, se nauč html, css atd.
sakra. je tam asi 1000 ruznejch fontu na jedny strance, 1000 barev na jedny strance.... to vsechno nesladěný, ve firefoxu je vsechno rozhazeny jak kdyby nekdo nakop WZ do prd.... :))

divnej border, divny umisteni vseho, divny logo...
navic texty si nepsal ty ale nekde si to ukrad.

precti si www.jakpsatweb.cz
strasny... :/