FTP - Problém s připojením

Zdravím, dnes odpoledne, tj 29.9.08 jsem se naposledy připojil k ftp přes filezillu, od té doby, zhruba poledne, se ani za boha nemůžu na ftp přihlásit. Přes webové rozhraní to jde, ale zkusil jsem už 4 FTP klienty a tam to skončí vždycky u hlášky, last connection + datum a čas :( Víte někdo co s tím? Jsem zoufalý. účet marena.czechian.net
Mám pro tebe potěšující zprávu! Kolem poledne to funguje - zkus to zítra! :-)
Špatná zpráva je, že to funguje JEN v poledne 29.09. (ovšem každý rok). :-))
To má být vtip? Nebo jsi taky tak nadšen že to funguje jeak chce?
Časem zjistíš, že to až takový vtip není a že je to spíše realita. Prohlídl sis fóra a témata kolem? Možná mám štěstí na server - mi to většinou funguje. Kdyby mi až tak vadila rychlost a poruchovost, šel bych jinam. Rozhodně na zdejší servery nedám web, na kterém by závisel můj život :-))) Není moc rozumné dávat sem něco jiného, než statické stránky. Keep smiling :-)
Asi to udělám, tak jak říkáš :-) protože na takové problémy vážně nemám nervy :-)
<HTML>Nevím, mně vše funguje, ale i kdyby nefungovalo, tak bych několikahodinovou nefunkčnost u freehostingu nijak neřešila...</HTML>
Mám stejný problém, už 2 týdny se nemůžu přihlásit, stránky aktualizuji přes Total Commander. Nebyla by nějaká rada? Vždycky mi to napíše "Nelze připojit" nebo tak něco.
Používám klasického (řádkového) klienta ftp a občas se mi stane, že se nepřihlásí. Obvykle stačí příkaz několikrát zopakovat a pak se chytne. Příjemné to není, ale za tragédii bych to nepovažoval.
já se připojím ale místo mého obsahu je tam tam nějaký asi 700MB soubor s .iso3 příponou a....
Tak to seš borec :-)) Myslel jsem že max. prostor na webzdarma je 500 MB.
mám už týden problém a vystavením fotek. Na servru jsou, ale zobrazí se pouze indexy s křížkama bez fotek. Starší jedou bez problémů.
<HTML>2LionM: nic takového tam nevidím.

2dedek: mně se neotevře ani ten soubor, kde by měly být ty nové fotky (zamykání vody 2008 - předpokládám, že jde o něj, protože přesnou adresu jsi neuvedl). Viděla bych problém v té mezeře v názvu. Odstraň mezery a zkontroluj taky, zda sedí velikosti písmen.</HTML>
<HTML>2dedek: navíc http://rcminisail.wz.cz/jinolice%202008/Jinolice.html tam není, je tam soubor Jinolice 2008.html. A kromě mezer bych taky odstranila tu diakritiku. Když budeš názvy souborů a adresářů tvořit jen z malých písmen, bez mezer a diakritiky, tak takové problémy nenastanou.</HTML>