Problém se zobrazováním reklamy

Dobrý den,

na svých stránkách mám problém se zobrazováním reklamy. Používám redakční systém Wordpress. Ať zvolím jakýkoliv motiv vzhledu vždy se mi nahoře objeví reklamní proužek a váš banner s grafickou reklamou, což mi ovšem celý vzhled rozhodí. I když jsem měnil nastavení reklamy v administraci, pořád to je stejné.

Ještě si nejsem jistý, jestli tam má být ten banner, protože v administraci se psalo jen o reklamním proužku.

Mohli by jste mi prosím poradit co s tím?

Díky...
Jen ještě doplním, že by mi nevadil reklamní proužek ani nahoře pokud by mi to nerozhodilo celý vzhled.
<HTML>1. nastav vkládání reklamy nahoře a do cesty k souboru vyplň reklama.php.
2. vytvoř soubor reklama.php, zkopíruj do něj kód banneru, nahrej ho na web a z ostatních souborů kód odstraň (pokud někde je).
3. vlož soubor s reklamou např. do wordpress/wp-content/themes/sablona/footer.php tak, že tam přidáš řádek
<?php include ("reklama.php"); ?>

Tím se bude reklama zobrazovat na všech stránkách dole a ne takhle blbě nahoře. To je podle mě nejlepší řešení (kromě řešení mít jen lištu a prostor 300MB).

Mimochodem, ten název webu nezní zrovna legálně...</HTML>
Mě by klidně stačilo těch 300 MB. Asi se mi tam ten banner dal automaticky. Teda jestli jsem to správně pochopil, že ten banner je tam kvůli rozšířenému prostoru.

Jde to změnit na těch 300 MB bez banneru jen s lištou?
<HTML>Ne, za rozšíření prostoru se ti tam zobrazuje ta černá lišta (pod bannerem).

Teď máš tedy zapnutou variantu "pouze lišta" s prostorem 300MB. Banner si musíš odmazat sám.</HTML>
Děkuji za informace