Nepovolený přístup

chybějící soubor v kořenovém adresáři atp. nebo podadresář.Prosím pomozte sem stoho na mrtvici :( . Nemohu najít ani kořenový adresář natož podadresář. A co to je úvodní stránka a kam zadat html.
děkuji.
<HTML>A víte, co je webová stránka?

Obávám se, že odpověď je velice komplexní a pro začátečníka naprosto nesrozumitelná. Najdete ji na <a href="http://www.jakpsatweb.cz/jak-udelat.html">JakPsátWeb.cz</a>.</HTML>
jj :)
Při registraci stránky jsem postupoval podle návodu.Skončil jsem na mrtvém bodě.Mám celou stránku zrušit?
Musím po registraci čekat 24 hodin než se dostanu na svou stránku?
Děkuji
<HTML>Čekáním se na žádnou stránku nedostaneš. Stránku musíš sám vytvořit, pojmenovat index.html a nahrát na web. Tato stránka se pak zobrazí po zadání tvé adresy. Jak vytvořit stránku viz Nípalův odkaz.</HTML>
<HTML>Jestli vás chápu dobře, vy jste registraci dokončil. Váš mrtvý bod je "Dostat stránky na server." Vzhledem k úrovni vašeho dotazu předpokládám, že nemáte webové stránky vytvořené (jinými slovy, nemáte vytvořené soubory vašich webových stránek). Z toho důvodu jsem vás odkázal na JakPsátWeb.

Ne, nemusíte čekat. Webový prostor je vám k dispozici hned po dokončení registrace.</HTML>
děkuji.