Nezobrazuje se reklama

Dobrý den,
jelikož mám účet u wz.cz a nechci, aby mi ho admini smazali z důvodu reklamy, píču zde do fóra...

www.mame-maly-stan.wz.cz

Reklama je nastavena na soubor index.php a nezobrazi se. I kdyz to prenastavuji, soubor nahravam znovu.

Reklamu nemuzu davat dolu, protoze by se nahrala do kazdeho php souboru a tim by to zpusobilo strasny bordel, tak se prosím o pomoc,

diky
http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?13

V systému e107, který používáš na stránkách, nemůžeš použít vkládání reklamy do douboru index.php, ale musíš jej třeba pomocí include vložit z externího souboru, anebo použij systém bannerů (který je v redakčním systému obsažený).

Nepátrám, co to děláš na druhém řádku tvého dotazu :-)
Ani mne sa nezobrazuje.Nastavil som relativnu cestu na data/misko.htm a nezobrazuje sa. Iba horna lista sa zobrazuje. A ked nastavim dole tak tiez nie. Co s tym? miskopo.chytrak.cz
miskopo::: http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?13

Nastav si v administraci cestu k reklama.html Pak nakopíruj si na server prázdný soubor, pojmenovaný reklama.html a pokud se ti tam kód reklamy vloží, překopíruj si ho "ručně" do zdrojáku stránek - kam potřebuješ. Je taky možné, že reklamní bot stávkuje...
Stale to nepomohlo. Inak stranku mam rozdelenu na 3 frames-y.
Co nepomohlo? Nevložila se reklama do toho souboru reklama.html? Pak nefunguje webzdarmí reklamní bot.
Pokud se tam vložila, tak jsi ji nenakopíroval do zdrojáku http://miskopo.chytrak.cz/data/misko.htm a ostatních v tomto rámu (pokud ji chceš dole) - protože ve zdrojáku není.
Bohužel ale vůbec nic nepomohlo, vypadá to jako by ten robot nějak vypadnul ...
Nevlozila sa nikde. Ani do reklama.htm, ani nikde inde. Mam iba ten uplne horny dobrovolny banner. Nezrusia mi kvoli tomu ucet?
Uz som to spravil. Skopiroval som kod z inej wz stranky a uz funguje. Dakujem za pomoc.
miskopo::: bohužel nespravil! Banner každého uživatele webzdarma má svůj ID - nedá se použít na jiné stránky. To je pořád, jako bys tam banner neměl! Ty tam musíš mít svůj banner. Pozor na to!
Lama: Uniklo mi něco? Myslím, že ne. Tak pozor na mystifikace a dezinterpretace...
ds::: Nevim o co jde? Pokud jsem to pochopil správně, tak skopíroval cizí kód reklamy na svoji stránku - a to je špatně.
Lama:
Špatně je především to, že se reklama nevloží tak jak je deklarováno. řekněme, že to zkopírování také není to pro WZ správné řešení, ale to, že reklamy nefungují na základě unikátního uživatelského ID se tu rozebíralo už v dobách, kdy já na WZ přišel. Započítávání má probíhat na základě odeslání např: Referer: http://ds.mysteria.cz/ - v hlavičce požadavku. Reklama obsahuje dva údaje, ID a GID, které by řekl, že souvisí s vybranou kategorií a podkategorií stránek, která se vybírá při registraci a představuji si, že slouží k cílení výběru reklam podle typu stránky. Možné však je, že v době nynějších převratných změn je to ještě nějak jinak a proto jsem psal to: Uniklo mi něco?
<HTML>ds: Ano, odhad je celkem správný.

Kopírování reklamy není doporučováno ne proto, že by to nefungovalo (ono to funguje), ale protože reklama může být cílená na špatnou skupinu, čímž jaksi nevydělá. Já bych to řek' asi takto: kopírovat reklamu ano, ale pokud možno ze stránek se stejným zaměřením ;)

Co se týče nefunkčnosti reklamového robota na některých serverech - už jsem se na to lidí blíže WZ dotazoval několikrát a vždycky to nějak vyšumělo :-|</HTML>
Aha - tak tohle mi uniklo. Měl jsem zato, že cizí reklama se dotyčnému nezapočítává.
V situaci, kdy není možné prakticky reklamu na stránky vložit, podpora dělá, zcela podle všech administrátorských zásad, mrtvého brouka a stránky jsou nakonec zablokovány a smazány - což je několikrát prakticky ověřeno, tak se domnívám, že to zkopírování cizí reklamy je zcela pragmatické řešení zcela v duchu : "Udělej si sám" neboť uživateli prakticky nezbývá nic jiného než jako magor zkoušet jestli už náhodou vkládání nefunguje a to není moc uživatelsky přívětivý postoj

Viz: http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?57 z doporučovaného FAQ přímo z oficiálních stránek podpory, podepsaného moderátorem fóra, co by měla být velmi důvěryhodná osoba - pokud se nemýlím tak tam se to nedoporučuje z důvodu, že taková akce nefunguje. A je tam i další nepřesnost! Jak by mohlo pomoci vložení značky pro vkládání reklamy do souboru, který dotyčný robot ani neotevře?
Právě, že na stránce http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?57 se píše:
"Do stránky nevkládejte celý kód reklamy z jiných stránek. Jsou tam ID (v každém kódu) které označují web a dle neho se určuje, zda se reklama zobrazuje ci ne. NELZE dát na web kód reklamy cizího webu, taková reklama by se vám nezapočítala!"

Pokud "mazací" bot funguje stejně dobře jako "vkládací" - tak se asi nemusí bát zrušení webu :-)
Lama: je to jen otázka času (a asi i peněz, vzhledem k tomu jako na to wz reaguje), smazání někdy neproběhne za těch šest týdnu (4+2) - ale zatím vždy proběhlo. Jak se ukazuje ani na to mazání se není možné spolehnout a celé to budí dojem, že to probíhá tehdy když si admin řekne, že je WZ už nějak moc zaplněný a že by bylo potřeba něco smazat...
<HTML>Lama:

<em>Do stránky nevkládejte celý kód reklamy z jiných stránek. Jsou tam ID (v každém kódu) které označují web a dle neho se určuje, zda se reklama zobrazuje ci ne. NELZE dát na web kód reklamy cizího webu, taková reklama by se vám nezapočítala!</em>


Seznam se s typickým "bububu". Myslím, že otázku funkčnosti kopírování reklamy nemá cenu dále rozebírat. Řešilo se to v mnoha tématech a nic se nevyřešilo. Jakékoliv další příspěvky na takové téma budu mazat. O automaticky nevkládané reklamě budu samozřejmě informovat správce (už nepočítám pokolikáté).

EDIT: Oficiálně je kopírování reklamy zakázáno. Jako nouzové řešení je to však zatím nutnost. :-|</HTML>
Inak ta skopirovana reklama sa mi zapocitava presne. Vsetko mi funguje. A skopiroval som ju zo stranky s podobnym obsahom.
Ako zistim ID svojej stranky?
Pokud chceš působit tajemně tak:

<?php
echo md5('miskopo.chytrak.cz');
?>

jinak:
miskopo.chytrak.cz

a pokud ti nebude vadit, že ID není unikátní tak z robotem vložené reklamy - tam je také nějaké ID