Forum

dobry den,

chcel by som si sem umiestnit vlastne forum...

najskor som myslel ze mi instalaciu fora nechce spustit preto, lebo som nemal aktivnu "mysql" ale aj ked som ju aktivoval, tak mi instalaciu stale nespusti
:(

prosim poradte

dakujem
<HTML>Sorry, ale křišťálovou kouli skutečně nemám. Nemohl bys svůj dotaz trochu upřesnit? Jaké fórum, co to hlásí za chyby atd?</HTML>
no ja by som si chcel spravit forum- je to jedno ake? nie? to ze ake bude sa zisti az z prispevov.....

ale mna nepusti ani do instalacie fora

co som cital navody vsade pisu "uploadnite stiahnute subory, zmente atributy suboru config.php na 777, a chodte na vasu stranku, spusti sa vam instalacia fora, polozky vyplnte takto: ... "

ibaze ja ked dam moju stranku (mrrkiller.wz.cz) tak mam bielu stranu a nic
tak som napisal "mrrkiller.wz.cz/install/index.php" (myslim ze tam ma to ma presunut potom) a to mi vyhodilo uz nejake warningy, ze su tam chyby a tak...

prito som si isty ze tie subory su bezchybne- stiahol som ich uz strasne vela aj z inych servrov

a navyse kamarat to skusil tez ale na inom free servri nie tu u vas a tam mu to islo bez problemov- teda bez problemov az vtedy ked si dal povolit databazu mysql (co som uz spravil aj ja tu)


-> mno staci takyto sloh :) dufam ze kristalovu gulu uz treba nebude :D:D

dakujem mockrat za ochotu
Parse error: parse error, expecting `','' or `';'' in /3w/wz.cz/m/mrrkiller/install/index.php on line 658

-> no nieco taketo pise na tej stranke....
<HTML>Nenapadá mě skoro nic, možná se tam někam nacpala naše reklama.
Nastav vkládání reklamy nahoru, a odkloň jej do nějakého extra souboru. Fórum nahraj znova, snad už by se to mělo podařit.

BTW, typem fóra jsem myslel jestli je to phpbb, punbb, minibb, phorum apod. Ale to je teď momentálně irelevantní, ta chyba je dostatečně popsaná.</HTML>
<HTML>Tipuju, že se ti do nějakého souboru vložila reklama. Nastav vkládání reklamy do některého souboru (v administraci v nastavení reklamy, třeba do souboru reklama.php, který vytvoř a nahraj na web, měl by se do něj vložit reklamní kód). Pak nahrej instalační soubory znovu, reklama se do nich už nevloží a mělo by to jít nainstalovat. Až to budeš mít nainstalované, tak bude zbývat zařídit zobrazování reklamy, osvědčené návody lze najít zde ve fóru.

<small>Píše se malýma písmenama, velká znamenají křičení. </small></HTML>
aha to forum je phpbb... :)

dakujem mockrat, no dufam ze sa mi to podari... :)
na tu reklamu mate tu nejaku funkciu? bo php porgramovat neviem :)
no nepodarilo sa mi to... ked dam stranku mrrkiller.wz.cz je to cele biele, len hore je reklama google...

a ked prejdem na mrrkiller.wz.cz/install/index.php tak mam tych varovani viac nez som pisal pred chvilou :(

neviem ci som taky babrak alebo co... :(
<HTML>Zjevně vám tam něco chybí. Máte kromě adresáře install také adresář language, v něm adresář en, v něm adresář acp a v něm soubor common.php?</HTML>
ano mam
<HTML>No asi ne, věřím víc chybové hlášce:

Warning: main(./../language/en/acp/common.php): failed to open stream: No such file or directory in /3w/wz.cz/m/mrrkiller/install/index.php on line 228

Jinými slovy:

Soubor <a href="http://mrrkiller.wz.cz/language/en/acp/common.php">
http://mrrkiller.wz.cz/language/en/acp/common.php</a> neexistuje.</HTML>
no uz som prisiel na chybu.... mal som zly upload....

zistil som to na velkostiach suborov
(napr. subor "xy.abc" ma na disku velkost 123B a ked som ho uploadol tak mal 0B)

dakujem este raz za pomoc uz to hadam zvladnem... keby nie tak este sem napisem :D:D

:)