Stránky se zobrazí až napodruhé

Již delší dobu sleduji, že se mi stránky http://panthercar.wz.cz zobrazují až po znovunačtení. Při prvním pokusu se zobrazí prázdná stránka, a to bez chyb nebo jakéhokoliv varování. Pokud stisknu F5, načte se bez problémů celý obsah... Používám Firefox, ale chyba se projevila na více počítačích s různými verzemi. U jiných stránek na internetu se tato chyba neprojevila.
Stává se mi to také a to na můj vkus až moc často. Dělá to u mnoha stránek z webzdarma (nejen u mých). Přijde mi to, jako kdyby byl někde na straně webzdarma proxy server (pouze odhad), který při prvním požadavku načte stránku do paměti, ale zobrazí prázdnou, a teprve až při opakovaném požadavku zobrazí tu první, jindy to však funguje na první pokus. Dokonce se i provedou všechny operace PHP a MySQL, ale nezobrazí se nic (což je nemilé, protože pokud se třeba posílá obrázek nebo text do článků, tak se pak vloží dvakrát).
Možná je to tím, že doména wz.cz je extrémně zatížená a pak nastávají nejrůznější problémy.
Ještě dodatek - zlobí to od ledna, zhruba od té doby, kdy byl ten výpadek v napájení. Do té doby to fungovalo bez jakýchkoliv potíží. Pochybuji, že by během dvou dnů stouplo zatížení natolik, že by to najednou začalo zlobit prakticky při každém 4. až desátém zobrazení stránky, když to předtím nedělalo vůbec. Maximálně se někdy objevilo, že vypršel časový limit (což bych na přetížení viděl), ale nikdy se nestalo, že by se zobrazila prázdná stránka, jako kdyby byl ten soubor prázdný, a veškeré požadavky by se přitom vykonaly. Při tom vypršení časového limitu to opravdu vypadalo tak, jako kdyby to ten požadavek vůbec nezpracovalo a opakovaný požadavek se provedl bez duplicity, ale jakmile to server začne zpracovávat, tak by měl také odejít do prohlížeče správný výstup. Při přetíženém serveru by měla být dle mého názoru (a pozorování v jiných případech) výstupem "služba dočasně nedostupná" (chyba 503), "vnitřní chyba serveru" (chyba 500) nebo nějaký podobný chybový kód.