Reklama - rozhození www

Zdravim mám problém, který se týká reklamního banneru (nejspíše), který od Vás máme na stránkách včetně reklamní lišty.
Nejspíše reklamní banner, nám úplně rozhodí naše stránky - zvětší se písmo a jako by stránka ignorovala text-align - hodí se vše doleva

Před 3 dny jsem psal na podporu, avšak nedostala se mi odpověď a tak píšu sem: Prosím o deaktivaci zobrazení reklamního banneru a ponechání pouze reklamní lišty.

Děkuji za odpověď
<HTML>O vypnutí banneru se žádá na emailu krizek@webzdarma.cz, viz <a href="http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?11">FAQ</a>.</HTML>
Na tento email jsem právě psal (cca před 3 dny), jak jsem psal výše.
Samozřejmě chápu, že poskytujete své služby zadarmo a nemůžu na Vás naléhat, ale nevím, jak dlouho právě trvá takovéto vyřízení o vypnutí banneru.

Děkuji
jó to ví jen Bůh a mks

PS: obávám se, že problém nebude v banneru, ale v tom proč je zdrojovém kódu stránky tam kde je (mimochodem FF s tím problém nemá)
no právě taky si myslím, že je to umístěním, jenže nemůžu s ním manipulovat, pokud ho přesunu pod <body> tak tam zůstane, ale jestě 1x se hodí zase nahoru :-(

no nejspíš budu muset něco vymyslet no...
nikdo jiný jste s tím problém neměl?
nastav vkládání reklamy na titulní stránce nahoře a do souboru reklama.html, až se reklama do souboru vloží tak si soubor reklama.html vlož pomocí include tam kam chceš. Staré vložené kody reklamy musíš vymazat ze zdrojového kódu.
Pokud by se reklama nechtěla do souboru vkládat tak tam vlož ten kód, který je nahraný na stránce.
Díky moc, už je to v pořádku.