Není místo na disku

při kopírování megového souboru na ftp chyba:
452 Transfer aborted. No space left on device

při připojení na ftp mám:
226 Quotas: using 12672.00 of 204800 KB (6.19% used)

Tak kde je problém?
Pro případné rádce: http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=1&i=34702&t=34702

Jsem zvědavý, jak se debata vyvine.
zbi: představa diskového pole plného až "po okraj" je značně odpudivá. Nedalo by se to zobrazit pomocí diskfreespace?
Tak jak to teda je, na webzdarma muzu na FTP nahrat jen 13MB? Sem myslel, ze se prostor nedavno navysoval na 200MB a ne ze se zmensoval...
svět není spravedlivý, asi máš zrovna smůlu...
No jo navýšovali. Ale hádám, že zapomněli navýšit i disky.
Jinak to, že máš prostor 200MB nutně neznamená, že tento prostor dostaneš. Je totíž rozdíl mezi kvótou a skutečným prostorem na disku.
Jednoduše. Na skutečném disku maš kapacitu podle toho, kolik jsi ho sám zaplnil a ne, že máš na disku rovných 200MB. Kvóta jenom říká, že nemůžeš překročit 200MB.
<HTML>Chci se Radka zeptat, zda problém stále přetrvává. Prý to bylo nějak pořešeno (mi bylo řečeno).</HTML>
Nípal: tak hlasím, že už další data kopírovat jdou, takže problém zdá se vyřešen (zkoušel jsem asi 3mb nahodit a vpoho, předtím jsem se nedostal přes 200kB kvůli tomu místu).

Takže děkuji za rychlé vyřešení problému.
Mám stejný problém! Momentálně využívám 13836.00 z 204800 KB (6.76%) - když se snažím nahrát soubory přes FTP, dostanu chybovou hlášku 452 Transfer aborted. No space left on device... Soubor se na server obvykle nahraje, ale nikdy není kompletní.
Zajímavé je, že pokud přenáším najednou více větších souborů, nahrajou se mi třeba i všechny, ale každý jen jen způlky (řádově cca 250kB z 500kB). Kapacita na disku by tedy měla být teoreticky dostatečná alespoň pro celkové nahrání několika z nich...