www před doménou vypíše chybu stránky

Zdravím. Začátkem května asi proběhla nějaká změna na WZ, protože nám bez nějaké změny přestaly fungovat naše stránky. Napíšeme-li před doménu www.neco.wz.cz stránky se nezobrazí. Zobrazí se tehdy, když vynechám www. a místo toho dáme http://neco.wz.cz. Včem je problém? Děkujeme.
No problém je asi v tom, že ne všechno funguje tak jak má.
Dle mého je to www zbytečné.
Pro ty, kteří bez toho nemohou být doporučuji nastavit v .htaccess toto:

# zrusit domenu 4. urovne
RewriteEngine on
RewriteCond %{HTTP_HOST} ^(.*)\.ttclysa\.wz\.cz$ [NC]
RewriteRule ^(.*)$ http://ttclysa.wz.cz/$1 [R=301,QSA,L]

Jinak je je možné počkat jestli to zase fungovat nezačne nebo napsat na podpora@webzdarma.cz a doufat, že to někdo napraví
Jj, asi chvili pockam, ale bohuzel nerozumim co rewritenout. Mozna ses kouknul na nas web a videl, ze stranky jsou fakt obyc. nejsem zadny profik, ale laik samouk:-) jinak diky, asi budu muset nejak oznamit nasim priznivcum stranek, ze adresu zatim maji zadavat bez www. Diky moc. Kdybys mi jeste objasnil to zruseni 4. urovne domeny a to rewrite,kam to pripadne vepsat, tak ti budu moct vdecny. Dekuji.
<HTML>Vytvoříte soubor .htaccess (to je celý název, nic nepřidávat, nesmí to být .htaccess.txt apod.), jehož obsahem bude následující text:

<div style="background-color: #ccc; padding: 3px;"><code># zrusit domenu 4. urovne
RewriteEngine on
RewriteCond %{HTTP_HOST} ^(.*)\.ttclysa\.wz\.cz$ [NC]
RewriteRule ^(.*)$ http://ttclysa.wz.cz/$1 [R=301,QSA,L]</code></div>

Tento soubor nahrajte do kořenového adresáře webu.</HTML>
OK děkuji, vyzkouším.
Tak stále to nefunguje. Mám na WZtku ještě jednu adresu a ta jede normálně, tak proč zrovna naše stránky?
a zkusil jsi to?
jj vyzkoušel a nic to nedělalo, bylo to porad stejny.
Vidím, že adminové na to kašlou. Prostě to nefunguje jenom jednomu uživateli,tak na to prděj a čekají až se jich ozve víc,fakt paráda,proč zrovna naše stránky.:-(
Proč zrovna Vaše stránky - no a proč ne. Možná má autor stránek nějakou špatnou karmu, kdo ví? Tak už to na světě chodí.

Mimochodem si myslím, že problém s www na stránkách www.ttclysa.wz.cz je už vyřešen a je vyřešen tak, že je funkční to nabízené přesměrování - včetně stavového hlášení 301 a to vede k domněnce, že je použito to nabízené řešení
No koukam, ze probehla nejaka zmena a to presmerovani uz jede.Tak bezva a diky vsem kdo se na tom podileli. Super
Mám na svých stránkách stejný problém jako popisoval Fanis. Jakým způsobem byl tedy problém vyřešen?
To se z Fanisových rozporuplných reakcí dá jen špatně odvodit, domnívám se, že výše popsané řešení, které ještě moderátor barevně zvýraznil je funkční a pomuže, zkusil jsi to Pepo?
PS: adminové na to prý zřejmě kašlou, možná i proto, že mají málo zobrazených reklam - co ta tvoje reklama typu "Vstupte" - neodporuje to pravidlum WZ?
<HTML>ds:
1) Nevím, zda je funkční. Na mém webu je toho v htaccessu tolik, že už ani nevím. Já jsem jenom zvýraznil kód, který si někdo nepřečetl a později se na něj zeptal. Co se týče vlastní funkčnosti www před doménou - netroufám si hádat, v čem je problém.
2) Co se týče přístupu adminů, nevím. Poptám se, jestli o tom vědí, resp. jestli našli příčinu atd. Jen tak průzkumně: doménu jste si zaregistrovali s www nebo bez? (Třeba je nějaký problém, pokud si to někdo zaregistruje s www)
3) Odporuje.</HTML>
Nípal: na Wz není možné zaregistravat si doménu s www - ve jméně domény nesmí být tečka...
PS: respktive vždy jsou zaregistrované obě varianty...