Už zasa výpadok

Toto je teror, ja si fakt radšej zaplatím za nejaký hosting lebo toto je uz moc, niekolko výpadkov za mesiac !
Aj ked na stránke uvedú nejakú smiešnu výhovorku ako je REKONŠTRUKCIA a UPGRADE, ale daju to tam az potom co sa to stane ....
Keby aspon predom informovali majlom, to by som pochopil, to by som si nazačínal dôležité úpravy na stránke :(
no kua vazne! ako dlho to vacsinou trva?
Jak dlouho to většinou trvá, laro? Většinou celou noc, co jsem po noční a mám čas i chuť inovovat stránky. Bohužel skoro začínám souhlasit s DExem.
<HTML>omlouvame se za _neplanovany_ zhruba hodinovy vypadek

Dex: kdyby nas ten server informoval predem, ze spadne, oznamil bych vam to</HTML>
Tak to jo :))) Hlavně, když už zase jde! Omlouvám se za reakci.
Sorry že som sa Vás dotkol !, je faktom že po poslednej úprave to ide lepsie, ale aj tak si myslím že by bolo fajn, informovat majlom o rekonštrukcii a tak. A dáš mi za pravdu že je nepríjemné ked vypadne server v strede rozpracovanej práce.

PS: A bol by som rád keby bol moj account znova aktovovaný :) az tak zle som to nemyslel, vtedy som mal akurat nervy ....
O tý rekonstruci víš a navíc, když to byl neplánovaný výpadek, nemohl ho asi nikdo tak zas až tak předpokládat ...