Samovolný přepis html kódu stránek

Po uložení stránek (www.spolek-um.wz.cz) na server webzdarma dochází u některých stránek opakovaně k jejich přepisům - místo původního zdrojového kódu se zapíše zcela odlišný z úplně jiné stránky a jiné domény, se kterou jsem neměl nikdy nic společného, nikdy jsem ji nenavštívil a nevěděl jsem o ní. Problém se vzpírá jekémukoli logickému řešení, které se nabízí v rámci běžných uživatelských kroků. Na webzdarma mám několik dalších webů, ale u žádného z nich se nic takového nestalo.
Vaše rada mi bude nad zlato.
<HTML>Toto tvrdíte, že nejsou vaše stránky?

<em>Vítejte na stránkách uměleckého spolku Um


Náš spolek je, jak již název napovídá, zaměřen na uměleckou tvorbu všeho druhu.
Její výsledky můžete spatřit buď v malých ukázkách přímo na našich stránkách (viz. menu),
nebo nás můžete vidět naši tvorbu prezentovat v rozličných kulturních zařízeních.
Data oněch akcí si můžete vyhledat v odkazu AKCE. Informace o historii spolku
a jeho složení podáváme v odkazu O SPOLKU.</em></HTML>
<HTML>Aha, vidím, např. Kontakty. Nevím jak je to možné, ale připisoval bych to naprosto zmetkovitému správci souborů. Používejte místo toho FTP.</HTML>
Snad to pomůže, ale k přepisu kódu došlo pravděpodobně při úpravě v rámci správce souborů (možná právě na to jste narážel) až na serveru. Nicméně děkuji za radu.
<HTML>Ano, na to Nípal narážel. Někdy se stane, že při editaci přímo ve správci souborů se po uložení změn v souboru objeví cizí kód. Doporučuju dělat změny u sebe na pc a na web nahrávat již upravené soubory.</HTML>