ASP?

hey lidi mozna sem idiot ale nevite proc nefunguje tohle ve zdrojaku?


<p align="center"><font face="Verdana, Arial" size="2">
Vaše IP adresa je: <b><%= Request.ServerVariables("REMOTE_ADDR") %></b>
</font></p>

melo by to vypisovat IP navstevnika stranky ale nak tam nic neni. nebo jesli to musi bejt v asp a jesli treba neni nejaka funkce stejnyho razeni v html... dik za odpovedi (jesli budou)
no taky to mozna bude tim ze WZ nespousti skripty na webech... nevim poradte
http://www.webzdarma.cz/pp.html?5#2

na ASP zabudni, pozri do fora o PHP tam sa taketo nieco rozoberalo
no taky to mozna bude tim ze WZ nespousti skripty na webech... nevim poradte >> No ono to asi bude tim, že na WZ nespouští ASP...
<HTML>wz neni MS server. pokud chces vypsat IP pouzij php:
<?=$_SERVER['REMOTE_ADDR']?></HTML>
no jo ale kdyz mam web normalne v html... nerad bych vsechno predelaval jenom kvuli vypsani IP
<HTML>asi teda budem muset kvuli vypsani IP koupit m$ windoze servery a nainstalovat asp ze? :)</HTML>
no jasne to by bylo nejlepsejsi :))
v .htaccess jde nějak nastavit aby Apache prohnal php i html soubory...nevim přesně jak, někdo to sem napište...
jo gut napiste to sem ja to tak ynevim
AddType application/x-httpd-php .php .html
yo thanks
pro jistotu asi nejlíp i .htm
nekde jsem viděl možnost rozchození ASP na linuxu, ale muselo to být v JS. Na Visual Basic na wz můžeš zapomenout.
"no jo ale kdyz mam web normalne v html" - odkdy normální html obsahuje Visual Basic?
Od tý doby co sem si něco přečet v knížce k Visualu 5 a tam bylo něco co běží přes net(já vim, byla stará, ale 50% sleva-tj.245Kč)
Colombo > aha takže od té doby co ty sis přečetl knížku obsahuje HTML Visual Basic jo? A jak to v praxi vypadá?
Nějak takhle:
<body>
<for i=1 to 10>
<print "Hodnota i=" & i>
<next>
</body>
Ne, tu knížku mam na záchodě:

<OBJECT ID="Child">
{nějaký kecy}
<SCRIPT LANGUAGE="VBScript">
Sub Window_OnLoad
{a už to jede}
takze chodis na hajzl pro inspiraci kodu stranek ? no podle toho taky vypada tvuj web....
Columbo, to je skript, který se provádí na straně klienta a VBScript se provede pouze na win, pokud je to povolené. Co ti co se na tvé stránky nebudou koukat z win? Připravíš je o to úžasné, co na svých stránkách máš?
A ještě něco, skript unvitř stránky a ASP dvě různé věci jsou....
To už jsem taky zjistil....