MySQL

Zdravím, od včera se snažím nainstalovat phpBB forum přes MySQL databázi, ale vždycky mi to při instalaci hlásí, že se nelze do databáze připojit, přitom mi to asi před 14 dnama (na kamarádvých stránkách, který chtěl taky forum) fungovalo.

Máte s tím taky někdo problém?
Jinak u phpBB v. 2.0.22 se mi to několikrát podařilo i nainstalovat, ale při pokusu o přihlášení do administrace fora mi to zase vyhodilo chybu databáze :(

Novější verzi 3 se mi nepovedlo ani nainstalovat...
taky s tím mám problém, tak kde je teda chyba?
Mám tentýž problém...
Při přihlášení přes phpMyAdmin - mi to napoprvé vyhodí všelijaké znaky, následné přihlašování hlásí jen: Nepodařilo se přihlášení k MySQL serveru
<HTML>Mojé stránky nemají s přípojením k databázi problém, z toho usuzuji, že chyba není na webzdarma.

1) máte vytvořenou (zapnutou) databázi?
2) připojujete se na mysql.webzdarma.cz?</HTML>
1) Ano, mám zapnutou databázi
2) ano připojuji se k mysql.webzdarma.cz

Poslední hodinu se stává tak jednou za 5 minut na 30 vteřin, že databáze jede... Ale opravdu jen na chvíli a poté opět nic..
<HTML>Bohužel chybové hlášky Joomly jsou takové nicneříkající. Té může vadit i křivý pohled uživatele, co my víme. (Raději věřím svému systému než něčemu cizímu.) Chtělo by to vypisovat mysql_error(); a hned bychom byli chytřejší.</HTML>
Pokud mohu doporučit - phpBB se zde na WZ vyhněte. Tenhle moloch má strašnou spotřebu SQL dotazů a když je zde nastaven hodinový limit, tak je dost velká pravděpodobnost, že jej brzy začne překračovat...
... myslím, že existuje mnoho alternativ a mnohdy lepších než phpBB.