presmerovani e-mailu

prosim o radu: ako presmerovat e-mail na inu adresu? vdaka

vypnutie presmerovania funguje: <bf@bf.xf.cz>: host mail.wz.cz[195.122.194.247] said: 554 5.7.1 <bf@bf.xf.cz>:
Relay access denied (in reply to RCPT TO command)

zapnutie na (aj niekolkokrat) zmenenu adresu (potvrdenu) preposiela mail stale na povodnu (uz neexistujucu) adresu: <stary@email.sk> (expanded from <bf@bf.xf.cz>): host
mx1.mail-atlas.net[212.47.13.100] said: 550 cuda_nsu 5.1.1 Mailbox
<stary@email.sk> does not exist (in reply to RCPT TO command)

kedze som mal nastavene presmerovanie a chcel som iba zmenit adresu, poznamku nizsie som najskor ignoroval a iba zmenil adresu- no ked to nezafungovalo, tak som presmerovanie vypol, zmenil adresu a znovu nastavil (viac pokusov s roznymi adresami) - nezabralo ani po viac ako uvadzanych 30 minutach: zmenena adresa sice vsade svieti (info, mail), ale spravy sa vracaju ako nedorucitelne na povodnu adresu

Pozn.: při změně adresy a zároveň nastavení přesměrování na tuto adresu postupujte prosím ve dvou krocích: nejprve je nutné změnit a potvrdit adresu a až poté nastavit přesměrování.
já bych o prostě porůznu zkoušel, a snad se to časem chytí... jak již bylo mnohokrát řečeno, wz email nestojí za mnoho
pokud jde o to odchytávat maily, které přijdou na adresu uvedenou na stránkách tak by možná bylo lepší zapomenout na wz a nechat si je posílat např. na účet u gmail.com, nebo někde, kde funguje antispamová kontrola a z tohoto účtu si to přeměrovat teprve do konečné schránky