Neda se pridat nic

Proste mi nefunguje pridavani souboru ani prez web. rozhrani ani prez comandera. mazat veci de, ale davat je tam ne.
a jak to vypadá s kapacitou webu, není náhodou překročená?
<HTML>Až budete mít přesnější popis problému, mohlo by se najít přesnější řešení.

Takže jen tak mlhavě střelím: pasivní cosi.</HTML>
Limit prekroceny nemam. Proste jakmile chci nahrat nakou novou stranku, obrazek nebo neco, dela to jako by ho to nahravalo n(nacita se stranka), ale pak se tam ten soubor proste neobjevi. kdyz pouzivam comandera, pripoji se to, ale kdyz kopiruju, hlasi to "Transfer failed".
<HTML>Ano, známý problém. Aktivujte pasivní režim přenosu.</HTML>
Kde? A pokud na comanderu tak proc mi to nefunguje prez web?
Pasivni reziom zaply mam.
http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?28
To zaply mam. Nic.
Uz se to rozjelo. Nic sem nezmenil a najednou to funguje.
...s tímhle se už potýkám několik dnů... nelze se připojit přes ftp, bud se nezobrazi složka nebo po několika vteřinách zkolabuje přenos. Když mám nervy tak to zkouším třeba 10x za sebou a ono to pak jednou jde... pakárna, pasivní režim a ostatní potřebné věci mám nastavené. Dřív to normálně šlo... možná momentální přetížení... ale za posledních několik dnů to je pořád stejný
Tak já mám dneska ten stejný problém. Problém je ten, že jsem si ale nejdřív vymazala staré stránky a teď mi nejdou nahrát ty nové. Takže fakt krize.
Všechny pasivní režimy a tak zapnuté mám, jen to fakt nejde. V commanderu to hlásí: nedařil se přenos a formulář tady na WZ hlásí, soubor nejde nahrát.

Admine, mohl byste se na to prosím podívat?
Mám podobný problém, přihlásím se na svůj účet, ale pokud kliknu na Správce souborů, tak mi to napíše:
Nemohu se přopojit k serveru axinarium.wz.cz:21 s uživatelem axinarium.wz.cz
Zkuste to znovu ...

Ani přes FTP klienta a ani přes www editor mi to nejde.
...mam stejny problem, nelze mi nahrat/prehrat jakykoliv soubor... :((