Velikost stránek

Dobrý den. Chtěl bych se zeptat jestli by bylo možné zvíšit velikost stránek ze 150 MB na 2 GB i za cenu nějakého poplatku protoze se chystam na svych webovkach http://andrews-world.wz.cz umisťovat hodně moc fotek a obrázků. Prosím o rychlou odpověď.
Ne
když js ochotný platit, zařiď si placený webhosting ;-) viz www.hostingy.cz
a jako kolik tak fotek si na stránky chceš dát ? Já jich na svejch stránkách mám tedko přes 1200 a ještě jsem nepřesáhl 110 mb , jako když ty fotky nebudou mít rozlišení nějakejch 2000*1600 apod... tak si tam těch obrázků můžeš naházet hafo :-)
<HTML>Na web se rozhodně nevyplatí dávat fotky větší než 1024x768. Návštěvníci stránek nemívají tak často vyšší rozlišení obrazu, museli by fotky rolovat... a uznejte, že z takové fotky se ztrácí ten fotkový dojem, kompozice atd.</HTML>
no jasně, ale třeba tam chce dát fotku v normálnim rozlišení pro prohlížení na webu a potom taky v plnym rozlišení pro stažení...
<HTML>R.U.R. To má IMHO lepší zájmecům zaslat CD. Osobně nepovažuji fotky v původním vysokém rozlišení za nutné šířit - jsou dobré pro tisk (a pro fotolaby), ale ne pro web.</HTML>
IMHO je třeba chce nabídnout zadarmo... sehnat zadarmo fotky v pěkném rozlišení není vždycky jednoduché...
<HTML>Možný to je :D Ale WZ je prostě freehosting.</HTML>
tak to udělej jednoduše , dej je tam k nahlédnutí v rozumným rozlišení a přidej nějakej kontakt na sebe, třeba ICQ , mejl apod.... a když ti napíšou , tak jim to pošli ne ?
A potom ti bude stačit těch 150 Mb bohatě .
popř. může taky využít služeb nějakého free foto/file-hostingu...:)