Záhadné chování s připojováním k mysql

Zdravím.
Jelikož já i kolega si lámem hlavu s níže popsaným chováním webu, prosím o radu.
www.sdhbedrichov.wz.cz, z 10ti pokusu o zobrazeni stranky to 9x napise
Spojeni se serverem nelze vytvořit. Pak se to zas chytne a nějakou dobu drží. Pokud změním heslo k mySQL, drží to delší dobu ale stejně se situace opakuje.

//--[db server]-------------------------------------------------------
// typ pouzite databaze; dostupne moznosti: mysql, mysqli
$dbtyp="mysql";
// adresa db serveru
$dbserver="mysql.webzdarma.cz";
// uzivatelske informace (user information)
$dbuser="sdhbedrichov";
$dbpass= heslo :-)
// jmeno databaze
$dbname="sdhbedrichov";
// rozlisujici db predpona phpRS
$rspredpona="rs_";

Když by to nefungovalo stále, tak to pochopím, ale proč to proboha 5 minut jde a pak zase nejde a pak zase jde....?
Mám ještě naprosto identický web , akorát jeho adresa je
www.sdhjihlava.wz.cz, nastavení je stejné a funguje to 100% kde může být chyba?
Stránky byly vytvořeny začátkem ledna, původní web se stejným nastavením v prosinci.

Help me prosím.
Děkuji.
<HTML>Bez výpisu mysql_error(); bohužel nic bližšího říci nelze.</HTML>
Chyba se projevuje už při přihlášení do phpmyadmin, kdy se přihlásím někdy pod novým heslem, které jsem si určil v administraci wz.cz a někdy pod heslem, které systém vygeneroval jako první.

...jinak mysql_error() jako sql dotaz vrací chybovou hlášku:#1064 - You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'mysql_error' at line 1

Teď dokonce přímo v phpmyadmin při zadávání sql dotazu mi najednou vyskočí tabulka pro přihlášení....
<HTML>Ach jo... mysql_error() je php funkce, s sql to nemá co do činění. Manuály jste líní študovat, hledat jste taky líní, a když vám někdo něco poradí, tak si k tomu nedokážete sami nic najít.

<pre>
mysql_connect(...) or die(mysql_error());
</pre>


OK2PA: To je divné, do mysql byste se měl dostat jen pod jedním heslem.</HTML>
... omlouvám se, ale člověk nemůže vědět všechno. Dělám toho už hodně, viz. můj WEB, a nikdy jsem neměl zapotřebí studovat do hloubky SQL či PHP. Domnívám se že právě od toho je tu podpora a fórum. Není to o lenosti, ale o nedostatku času. Proč bych měl hodiny něco hledat, když mi tu může poradit někdo, kdo má tvorbu WEBu jako zálibu, a řešení problému je pro něj hračka. Ale k věci. To je právě divné, že do phpmyadmin je nutné se pokaždé přihlásit jiným heslem. A to heslo, které zrovna platí do phpmyadmin, tak pokud ho doplním do config.php, WEB chvíli jede. Někdy den, jindy třeba jen deset minut. Jedná se samozřejmě o WEB sdhbedrichov.wz.cz. Můžete mi ještě prosím poradit, do kterého z php souborů v phprs mám vložit tu php funkci?
mám podobný problém, šlo mi přes phpmyadmin vlézt do databáze a najednou to nejde. ani do phpmyadminu, ani skript se s ní nespojí. jsem na wz.cz