Safe mode Off

Zdravím. Pokud se nemýlím tak máte nastaven parametr Safe Mode ON. Což je bezesporu správně. však snažím se zprovoznit open source E-shop s licensí GPL a ten je naspán tak, že při jeho editaci a zejména VKLÁDÁNÍ obrázků a následným vytvářením miniatur obrázků též pomocí GD nefunguje se Safemode ON. Proto žádám, jestli je možné VYPNOUT SAFEMODE. A jestli to jde udělat nejlépe příkazem přes FTP abych ho mohl po editaci opět zapnout. Děkuji.
Safe mod je globální nastavení a jako takové se těžko bude měnit kvůli jednomu projektu.
A nijak individuálně nastavit to afaik nejde.
No pomohlo by mi ak by bol Safe mode Off, trebalo by mi to pre install EasyMod pre moje phpBB forum. Nemohlo by sa to dat OFF aspon na jeden den?
Ne
<HTML>Ne, ne a ne. To, že je safe mode zapnutý, má svoje důvody! A pokud vaše skripty vyžadují vypnutý safe mode, máte tyto reálné (!) možnosti:

1) upravit příslušné skripty
2) požádat o to autory těch skriptů (ale znám klasický přístup opensourcařů - máš zdrojáky, tak si je uprav, my pro tebe nehneme ani prstem)
3) najít si jiný skript
4) napsat si vlastní skript
5) najít si jiný hosting, kde je vypnutý safe mode (budete hledat dlouho)
6) hodit si to na svůj server

Možnost
7) WebZdarma změní nastavení...

...je nereálná a zapamatujte si: Nikdy k tomu nedojde.</HTML>
Děkuji za odpovědi. Ještě doplnující otázka

A safe mode je tedy globálně pro všechny účty ? Pokud ne, pak bych nepovolení vypnutí nechápal. Riskuje přeci jen majitel účtu.
<HTML><i>A safe mode je tedy globálně pro všechny účty ?</i><br>
Ano. Jak už řekl kolega Nípal, vypnutí safe mode není možné.</HTML>
<HTML>Doufal jsem, že někteří lidé chápou slovo "nereálné" a že pochopí ten seznam možností. Ale jak vidno, stále se najdou tací, kteří reagují ve smyslu:

"Železná zásoba je nevyčerpatelná! A krom toho jsme ji včera snědli. ... Vypočtený to bylo správně, failíruje v tom akorát to násobení." - <b>"Ale neznamená to doufám, že bychom neměli už nic k jídlu, to ne."</b> - "Vždyť to říkám, krát dvě to mělo být. Ty to nechápeš nebo co? To jsou otázky..."</HTML>
Nikdo vás nenutí odpovídat na otázky, které považujete za hloupé. Jinak děkuji za reakce a loučím se.
Skoda :( taky bych potreboval vypnout
teraz ma tak napadlo nesuvisi so safe modom aj toto? :
http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=6&i=51441&t=51441
Deafboy: Ne nesouvisi to se safe-mode.