zmena DNS zaznamu - jak na to?

Dobry den mam stranky vytvorene na serveru www.webnode.com, a chtel bych ro tyto stranky pouzivat nazev domeny kterou jsem si zaregistroval u vas. Nemuzu vsa strankyvzit a nahrat k vam, server webnde mi to umozni pokud cituji:
1."Odstraňte současné záznamy typu A nebo CNAME u jmen "www" a "files" u vaší domény, kterou chcete použít pro systém Webnode. V případě, že budete chtít přenést nějaký obsah ze současného projektu, tak si tento obsah před provedením tohoto kroku zazálohujte".
2.Vytvořte nové záznamy typu CNAME podle tabulky níže.
Jméno Typ Hodnota
www CNAME web-02.webnode.com
files CNAME web-02.webnode.com

jak tedy muzu u sve domeny tohle zmenit? V administraci jsem nic podobneho nenasel. dekuji za odpoved.
Nevím, jestli jsi pochopil DNS záznamy. Domény 2. řádu jsou ve vlastnictví firmy provozující WZ, tedy u těch si DNS záznam nemůžeš změnit (nejsou tvoje). Ty máš pouze zaregistrovanou doménu 3. řádu a tu DNS neřeší. Je to záležitost serveru WZ.

Pokud chceš, aby po zadání jukeboxy.kvalitne.cz zobrazily stránky na www.webnode.com, tak si na ně napiš link. Automatické přesměrování z WZ porušuje pravidla a může vést ke zrušení stránek.

Jinak nevím, co ti brání si obsah webu stáhnout k sobě na počítač a následně nahrát na WZ.
ty máš dvě možnosti.
I. Bud používat svoji adresu na WZ jen jako takovou bránu ke stránkám na webnode. v tom případě si dej do indexu akorát text Stránky byly přesunuty na adresu <a href="dfghsgf">adfgadfg</a>, lidi si na to kliknou a bude. teoreticky si tam můžeš dát i nějakou formu přesměrování, prakticky ti ale pak na wz časem zrušej účet. Pokud by tvůj wzweb měl DNS záznamy, dalo by se to řešit jejich změnou, protože je ale nemá, tak to nejde.
II. Nebo si zkopíruj obsah stránek z webnode na webzdarma. pak budeš mít prostě dvoje stejné stránky, každé jinde. má to svoje nevýhody, ale pokud chceš mít funkční webovou prezentaci na obou adresách...