Zobrazení webovek

Uz asi pet dni se na mem webu zebra.borec.cz zobrazuje nejaky cizi nesmysl. Proste uplne jina stranka. Misto mych souboru se tam nacitaji nejake cizi. Jako by najednou na moji adrese byl prihlaseny nekdo jiny. Nevite nekdo, co s tim? Dik.
<HTML>Já tam vidím Web bizarní zebry. To tedy nemá být ono?</HTML>
<HTML>Taky vidím Web bizarní zebry.</HTML>
Pardon, uz jsem to dala do kupy, nekdo mi zmenil index, proto se zobrazovalo neco docela jineho. Nevite, jak se to mohlo stat? Heslo mam jenom ja.
<HTML>Pokud používáš správce souborů pro editaci souborů, tak je možný, že k záměně došlo při ukládání. Pokud bylo změněných víc souborů, tak bych asi doporučovala změnit heslo.</HTML>
Nastesti nez jeden, teda co jsem si stihla vsimnout:-) Takze zadnej Neo:-) Diky.
Mě se to stalo taky. Už víc jak měsíc mi někdo přepisuje index.htm a v důsledku toho se mi přesměrovávaj stránky na nějakej i-obchod bůchvíkde. Už jsem to několikrát přehrával, měnil heslo a problém přetrvává. Byl bych povděčen, kdyby se našel někdo kdo by našel řešení a poradil mi. Stránky sice nějak napáchám, ale nejsem žádnej odborník na HTML. Předem děkuji za poskytnutou pomoc. Napsal jsem o tomto problému i na podporu, tak se to snad nějak vyřeší. Koukám, že nejsem jedinej koho to potkalo. Díky za každou radu. Jarda (hmpb.wz.cz)
Ještě jsem zapoměl napsat, že stránky dělám doma a přepisuju je přez FTP z NC. Jarda