Problém s importem databáze přes phpmyadmin

Zdravím Vás,
dnes jsem pro známého vytvořil účet pro hostování stránek na vašem serveru. S uploadem souborů přes ftp není žádný problém.

Aktivoval jsem si databázi v nastavení, úspěšně jsem se přihlásil přes phpmyadmin k databázi a zde mám problém s importem již vytvořené struktury tabulek a dat.

nahoře zmáčknu SQL, vložím sekvenci SQL dotazů do příslušného formuláře a nestane se nic. Bud se mi přímo napíše chyba "No database selected" a nebo se napíše, že dotazy byly úspěšně vykonány a přesto se v levé části nezobrazí názvy tabulek - databáze je stále prázdná!

Není to můj první účet na webzdarma a nikdy se mi to ještě nestalo. Můžete mi prosím poradit? Sekvence SQL dotazů byla vytvořena exportem z mého lokálního databázového serveru přes phpmyadmin podobné verze jakou má ten váš. nepomáhá ani import celého souboru s příponou *.sql
chci jen doplnit, že jsem právě zkusil totéž na jiném svém webhostingu, který mám jako testovací na webzdarma a import databáze proběhl o.k.

takže postup i zadávané SQL dotazy jsu v pořádku, problém bude pravděpodobně pouze s konkrétním, dnes v poledne vytvořeným účtem :-(
<HTML>Také to může být velikostí SQL exportu. Zkuste jej rozdělit na více menších částí a nacpat to tam po částech.</HTML>
no zkoušel jsem to jako první, importovat pouze jednu malou tabulku s 2 záznamy! totéž. příkaz byl úspěšně vykonán, ale ve sloupci vlevo pod názvem databáze nic není. data se neimportovala. nikde ani nemám možnost ručně založit tabulku a vytvořit její strukturu.

na ostatních dvou databázích co mám u vás je vše jak má být. tak nevím. Už sem uvažoval, že bych založil nový webový prostor, ale to nechám až jako krajní řešení.

zkoušel jsem v nastavení databázi i deaktivovat a znovu aktivovat, pořád totéž. už nevím co s tím.
<HTML><i>zkoušel jsem v nastavení databázi i deaktivovat a znovu aktivovat</i><br>
Zkus to znovu, potom už by to mělo být v pořádku.</HTML>
Tak jsem tedy podruhé deaktivoval a zpětně aktivoval databázi. problém se vyřešil! Import nyní funguje jak má. Jen nechápu, proč to teď jde, tohle jsem zkoušel už včera a nic se nevyřešilo.

každopádně díky za ochotu.
<HTML><i>Jen nechápu, proč to teď jde, tohle jsem zkoušel už včera a nic se nevyřešilo.</i><br>
Mezitím se na to podíval admin, ale i přesto bylo potom ještě nutné zrušení a aktivování databáze, aby se oprava projevila.</HTML>