<b>Vypadek serveru mars</b>

čau mam takovej problém. Moje webove stranky nefunguji. Normalne jdou, ale ted tam je jen stranka nelze zobrazit. co stím? díky
Nejdou jen některé. Mně jedny jdou a dvoje nejdou na doméně xf.cz..... Bylo by vhodné nám sdělit co se stalo a jak dlouho bude trvat výpadek. Díky
Také nejde zobrazit :-(
Mám tam hodně fto věcí ke kteerým se také nedostanu :-(
stejnej problem... nejde mi stranka, nejde ftp a nejde ani spravce souboru... takze co s tim je? a hlavne: kdy cca to bude OK?
rovnaký problém mám aj ja ... neviem sa dostať k stránke...ftrp vyhlasuje timeout spojenia...čo stým?
Taky mi nejdou ani jedny stránky na doméně xf.cz
Takytak i na doménách a xf.cz i mysteria.cz nejdou webofky.
Co je se serverem?
<HTML>Ahoj,
prosim o pochopeni, resime vadny zdroj. Melo by to byt v nejblizsi dobe opraveno.</HTML>
Jen pro informaci, nejde ani doména webz.cz, zřejmě ji problém se zdrojem zasáhl také (resp. se nachází na stejném stroji)...
taktéž nejde na doméně webz.cz... ještě, že je to jen zdrojem... už jsem se začal děsit, že odešel disk... což mě přivádí k dotazu, provádíte nějaké backupy nebo by jsem si měl jako uživatel pro jistotu čas od času překopírovat vše z mého prostoru?
tak to jsem ráda, že jsem sem zašla, páč jsem si myslela, že je chyba na mé straně. Uf. Takže je to výpadek tady na webzdarma. Snad to nebude dlouho trvat. :-)
Problem je i na kvalitne.cz
Sem rád, ale to nás je co? :))
Doufám že do zítra to bude, začíná dakar a s tím i online aktualizace, tak to snad půjde. Stránka wz mi jde ale .xf nejde.
Doháje!
A já tady jak debil zkoumám, co mám kde špatně, že mi to najednou přestalo fungovat!

PŘÍŠTĚ BYCH PROSILA ZPRÁVU O VÝPADKU NA HLAVNÍ STRÁNKU www.webzdarma.cz NEBO UPOZORNĚNÍ E-MAILEM.

TO PŘECE NENÍ MOŽNÝ, ŽE MÁTE TAKOVEJ VELKEJ VÝPADEK A NIKDE SE O NĚM UŽIVATEL NEDOČTE!

Ať vám servery šlapou.
Dík!
<HTML><i>provádíte nějaké backupy nebo by jsem si měl jako uživatel pro jistotu čas od času překopírovat vše z mého prostoru?</i><br>
Ne, zálohy nejsou, takže si rozhodně dělej vlastní zálohu.</HTML>
dojde mi mail poslaný do schránky na wz v době výpadku?
Už to zase umřelo ?
asi jo, zas mi to nejde, ale jednu chvíly sem se přihlásil
pořád nešlape, ani .prodejce , na to bacha čas jsou peníze:-), nachvilku jsem se přihlásil a zase nic:-(
Nechci bejt protivnej, ale....

a) vypadává i www.webz.cz, který má jinou IP/real name než můj hosting; že by to i tak byl jeden stroj, jež má problém se zdrojem?

b) Zmíněné upozornění na "hlavní stránce" bych považoval taky za slušnost.

c) To je vážně takový problém s dostupností a/nebo spolehlivostí serverového zdroje, že to vypadává opakovaně? Neříkejte, že ho přímo "natvrdo" opravujete jako za starejch časů SMEP/JSEP... Dtto pro UPS (pokud je blíže nespecifikovaným zdrojem míněno toto zařízení.)

H.
No mě to připadá spíš na útok hackera. Převčírem se podívali na rootery co jsou na cukráku a výsledek byl ten, že půl hodiny naběřela síť. Moc bych nedal za to, že tohle je stejnej problém
sob nejede ani wz.cz sem zvedavej kdy naskoci a nebo kdy nam reknou hledejte si novej hosting :D
<HTML>Tak je to horsi nez to vypadalo. Vypadavaly i dalsi servery, momentalne na nich bezi obnova integrity diskovych poli (po nekolikatem vypadku napeti). Problem je v zasade v tom, ze v serverhousingu maji poddimenzovanou kapacitu jisticu.

Omlouvam se, ze nedostatek informaci. Sam mam dost prace s tim davat to dohromady.</HTML>
wz. take nejde..
Server czweb.org zjevně funguje tak nějak částečně - některé stránky se zobrazují, některé ne, ale každopádně správce souborů ani přes webové rozhraní ani přes FTP nefunguje...

Jakou asi máte představu o tom, kdy bude vše OK?