Nefunkční FTP přes Total Commander

Potřeboval bych radu. Nejsem schopný se připojit přes Total Commander k ftp serveru. Vše zadáno přesně podle návodu, i pasivní režim. Chyba 530 Login incorrect. Ale se stejným loginem (djjiraa.wz.cz) i heslem se přes webové rozhraní přihlásím normálně. Nevím jestli to může souviset, ale dřív jsem se připojoval přes 56k modem, dnes přes UPC. I dřív jsem měl problém se přihlásit k ftp napoprvé, ale tak napodruhé už to většinou šlo. Teď to nejde ani na podesáté. Prosím o radu.

Jen pro upřesnění moje nastavení:
Hostitel: ftp.wz.cz
Jméno uživatele: djjiraa.wz.cz
Vzdálený adresář: /3w/wz.cz/d/djjiraa
>> Vše zadáno přesně podle návodu, i pasivní režim.
S mim se zeptat, podle jakeho navodu? Protoze ten navod je spatne.

>> Hostitel: ftp.wz.cz
>> Jméno uživatele: djjiraa.wz.cz
>> Vzdálený adresář: /3w/wz.cz/d/djjiraa

Hostitel ftp.wz.cz uz nejake ty roky davno nefunguje a je tudiz spatne. Spravna hodnota je nazev tveho uctu, tedy totez jako jmeno uzivatele.
Nevim jaky ucel ma zadavani vzdaleneho adresare. Je dobre ho mit prazdny.

Hostitel: djjiraa.wz.cz
Jméno uživatele: djjiraa.wz.cz
Vzdálený adresář: (nic)
Tomík: "Vzdálený adresář: (nic)"
Vzdálený adresář: / (kořen)
Díky za rady, ale bohužel to opět nefunguje (vyprší časový limit při připojování), asi ale je teď problém s nějakým výpadkem serveru, ani přes prohlížeč už se nedá na stránky ani do správce soubrorů přes web dostat.
Hází to hlášku:
Nemohu se přopojit k serveru djjiraa.wz.cz:21 s uživatelem djjiraa.wz.cz
Zkuste to znovu ...
No tak asi to zkusím později a uvidím...
jo, je nefunkční správce souborů a tudíž se nejde ani připojit přes ftp. Našli tam závažnou chybu, tudíž ho prozatímně vyřadili a neví, kdy bude zprovozněn. Taky se potřebuji připojit.
<HTML>2computer-shop.wz.cz: jestli narážíš na téma Správce souborů dočasně mimo provoz (12/2006), tak si dobře všimni toho data, co je v názvu. Teď máme 01/2008 ;-) Někdo bohužel napsal do hodně starého tématu. Pokud ti něco nejede, tak to bude mít spojitost spíš s tématem <b>Výpadek serveru mars</b>, ale ten taky teď už vypadá, že by to mohlo být v pořádku. Pokud se stále nepřipojíš, tak musíš napsat, jakou ti to píše chybu, jinak ti nikdo neporadí. Já se na ftp připojím.

2djjiraa.wz.cz: teď už by ti ftp mohlo jít, vypadá to, že výpadek už, snad, skončil. Já se na ftp webu umístěných na doméně wz.cz teď připojím.</HTML>
>> jo, je nefunkční správce souborů a tudíž se nejde ani připojit přes ftp
To je teda argument.
Spravce souboru a FTP jsou mezi sebou absolutne nezavisle. Teda az na jednu malickost. Takze, kdyz nejde spravce, neznamena to, ze nejde FTP. Stejne tak i naopak.
Zavazna chyba se tyka pouze spravce. Je to aplikace, kterou bych radeji nedoporucoval pouzivat. Nejenom, ze ma diry, ale je i nepohodlny a pomaly.
Tak už všechno funguje, díky moc za všechny rady. Teď už se můžu pokusit s tím webem něco pořádně udělat.
Rád bych věděl co se děje, když se přes ftp bez problémů připojím, ale nemohu nic nahrát, tudíž ani editovat. Přes Total Commander mi to hlásí jen chybu 550. Rád bych věděl, zda to má něco společného s již zmiňovaným výpadkem serveru, nebo je-li chyba na mé straně. Jen bych chtěl podotknout, že před výpadkem serveru vše fungovalo bez problémů a v mém počítači se od té doby nastavení neměnilo.
<HTML>2DVZ: a místo na webu ještě máš? (<a href="http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?27">FAQ</a>)</HTML>
2 Thalia
Měl bych tam mít celkové místo 50 MB. Zkusil jsem si všechen materiál stáhnout na disk a když jsem si zobrazil, kolik zabírá, vyšlo jen "33,7 MB (35 360 768 bajtů)" tudíž by tam mělo být místo minimálně na miniaturní HTML soubor. Jenže pokaždé, když se snažím cokoliv přenést se mi zobrazí již dříve zmíněná chyba 550. Zajmavé mi připadá, že mazat mohu. jenomže to je asi jediná věc, kterou v tuto chvíli nepotřebuji.
DVZ: Kliknul jsi na "FAQ"?
Ono stahnout a zjistit si to u sebe neni zrovna spolehliva metoda. Navic je pracna, kdyz to jde zjistit jednoduse.
FTP ve svem logu vypisuje aktualni obsazeni tveho mista. Viz FAQ.
Tomík: V Total Commanderu mi to hlásilo, že mám plných 35 MB z celkového počtu 35 MB.... Nechápu, kam se poděl zbylý prostor.... Nakonec mi nezbylo nic jiného, než povolit reklamu a zvětšit místo. To se zatím zobrazuje tak, jak má. Ale Opravdu by mne zajmalo, kde byla chyba, když jsem z 50 MB měl k dispozici jen 35 MB. Jsem si jistý (Total Commander taktéž), že kapacita 50 MB nebyla překročena.
A po zapnutí reklamní lišty se ti navýšil prosto na 150MB, nebo tam máš "jen" 135MB?
Naštěstí to vypadá, že mám plných 150MB. Je mi záhadou, co se stalo, ale sem rád, že to funguje.