Problém se zobrazením obrázků

Dobrý den,
na mém webu http://miroslavbedan.webz.cz mám v sekci "Články" odkazy na jednotlivé články, po kliknutí na "Otevřít" se příslušný článek bez problémů v HTML otevře, ale v prohlížeči Internet Explorer se v tom příslušném článku nezobrazí fotky - obrázky. V prohlížeči Mozilla Firefox je to bez problémů. V režimu Offline prohlížeče Internet Explorer je to také bez problémů. Nahrané to mám na server přes FTP shodně, co se týká HTML-souboru a adresáře s fotkami pro tento soubor, jako když to na mém PC prohlížím v režimu offline. Článek byl původně napsán ve Wordu a obrázky byly do článku vloženy z formátu .jpg, potom jsem provedl "uložit jako stránku HTML" a co se mi uložilo, to samé jsem nahrál na server. Můžete prosím někdo poradit?
<HTML><a href="http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?16">FAQ, bod b</a></HTML>
Díky za radu, už to funguje.
M.B.
charset=ISO-8859-3 - tohle asi není v pořádku, když je stránka kódovaná ve windows-1250
charset=ISO-8859-3 - tohle asi není v pořádku:

- Bohužel to zatím vpořádku je, protože software Lauyan TOWeb, ve kterém jsou stránky udělány, má možnost kódování pouze ISO-8859- 1-11 a ISO-8859-3 je jediné kódování, pod kterým tam funguje česká diakritika. Je to podivné, ale je tomu tak a to jsem vyzkoušel naprosto všechny fonty, které jsou tam nabízeny. Pod Internet Explorer se to zobrazuje správně v kódování Unicode-UTF-8, pod Mozilla Firefox v kódování Windows-1250.
Řeším to přes technickou pomoc z Lauyan TOWeb, bohužel mi zatím ani nebyli schopni kloudně odpovědět a pořád mne odkazují na někoho jiného.
Úplně ty samé problémy mají všichni, kteří si své stránky vypotili v tomto software!
No ve skutecnosti to neni v poradku. ISO-8859-3 totiz neobsahuje ceskou diakritiku. Toto kodovani je urceno pro jizni Evropu. Pro nas je platne kodovani pouze ISO-8859-2. Mezi dalsimi pak windows-1250 a UTF-8.

(http://en.wikipedia.org/wiki/ISO_8859)
"Úplně ty samé problémy mají všichni, kteří si své stránky vypotili v tomto software!"
Třeba bude na čase změntit software...
Kolego, vím moc dobře, že ISO-8859-3 je kódování pro Jižní Evropu a jaké je kódování pro nás, nemusíš tu uvádět odkazy na Wikipedii! Bohužel pouze pod tímto kódováním v tom americkém zdrojáku funguje česká diakritika. Abych měnil software - to si asi děláš prdel?
Já jsem si koupil Lauyan TOWebsite - Personal edition verzi před 1,5 měsícem, tak nemíním m%E
No tak vidím, že Lauyan TOWebsite není jediný, který má problémy se svým softwarem. Poté co jsem odepsal kolegovi Tomovi na jeho názory a odeslal zprávu kliknutím na "Reagovat" tak se 2/3 textu zhroutily a zůstaly tu necelé první 3 věty!?!?!

Takže konec zněl asi tak:
... nemíním měnit, když jsem za to zaplatil a oni tam tvrdí, že to jede bez problémů pod IE i pod Firefoxem. Bohužel jsou to parchanti, kteří mi přestali odpovídat na maily, a pokud mi odpověděli, tak jsem si o nich z toho udělal obrázek, že to je banda hňupů.
Mrkni třeba na stránky http://farmnoviny.gransy.com - ty jsou udělané taky v tomto SW - a ty samé potíže ...
To je divné, že to umí iso-8859-3 a neumí to iso-8859-2. A nestačilo by před odesláním na web přepsat to iso-8859-3 v metatagu na windows-1250?
tak když je to placený, tak buď to technická podpora dá dohromady, nebo jim nezbyde než vrátit peníze. když si něco koupim a zjistim že to nefunguje jak má, tak to vrátim a koupim si něco jinýho ne? mě změna sw přijde naopak jako naprostá nevyhnutelnost, ne jako prdel.

to je jako kdybych si koupil boty, ve kterých by se nedalo chodit protože by z podrážky vylezly hřebíky a bodaly by mě do nohy. někdo mi řekne "asi je na čase změnit boty" a já mu řeknu že si asi dělá prdel? :-DDD
no když je to z Ameriky tak to asi ještě bude asi pozůstatek z dob, kdy se tvrdilo, že Čechy jsou kolem Vídně, tehdy do jednoho státu patřila i Boka Kotorská a to už jsme blízko
Pro Pána z R.U.R.:
1) Chtěl bych Vás vidět, jak budete tahat peníze z nějakých Američanů, od kterých jsem si koupil software přes internet pomocí kreditky a to tím způsobem, že mi pouze poslali na mail kód pro upgrade z Free verze na Pesonal Edition verzi. Reklamovat něco v České republice je zcela něco jiného, než reklamovat něco v Americe.
2) Přirovnání s botama je úplně v jiné dimenzi, jelikož aspoň já si boty vždy kupuji v kamenném obchodě, takže po dlouhých tahanicích mám vždy možnost boty vyreklamovat (mám s tím bohaté zkušenosti). Už, pokud si boty koupím třeba na tržišti u rákosníka a polezou mi z nich hřebíky, tak tu možnost reklamace mít nemusím, protože rákosník mezitím může zmizet a i když mám doklad, tak s tím nic neudělám. Takže trvám na tom, co jsem napsal. Kolega TOM měl napsat "třeba bude na čase vyreklamovat software" a ne "třeba bude na čase změnit software". To je celkem rozdíl, ne?

Pro kolegu ds:
ISO-8859-2 to samozřejmě umí, ale nefunguje pod tím čeština (umí to pouze ISO-8859-1 až ISO-8859-11). Asi si skutečně ti Američané spletli polohu České republiky a strčili nás do jižní Evropy a přiřadili tomu českou diakritiku. Původně ještě před 2 měsíci to neumělo ani tu češtinu a byly tam pouze asi 4 fonty, až po tom, co jsem do .ini souboru připsal "allfonts=1", tak se to vzpamatovalo a záhadně tam přibylo asi 15 dalších fontů.

Jinak díky za radu, už jsem to rozjel způsobem pracného ručního přepsání charsetu ve všech index.html souborech pro všechny stránky a ono to funguje i bez Američanů. Akorát to bude trochu pakárna při každém update ...
Já souhlasím s Tomem, že pokud program převádí tohle tak asi není vhodný k použití pro česky mluvícího uživatele. A reklamace se s výměnou nijak nevylučuje. Kdo ví, co ještě předvede

Napadá mě řešení, že by existoval php skript, který by html stránku načetl, vyměnil metatag a pak upravený obsah odeslal pod původní požadovanou adresou. Zdá se mi, že by to nemuselo být příliš složité za pomocí mod_rewrite, ale přiznám se, že si na to aby to fungovalo univerzálně netroufám. Ale zajímalo by mě to. Neuměl byste to někdo?
<HTML>ds: To by problém nebyl, ale musíš se zdržovat hledáním a nahrazováním meta tagu. IMHO je jednodušší řešit tuto záležitost s výrobcem programu, a pokud to nepůjde, poslat je ... a sehnat si jiný, určitě jich existují spousty. Nebo místo programu sehnat nějaký šikovný dynamický redakční systém v PHP, dají se najít takové docela slušné docela zadarmo.</HTML>
Miroslav Bedáň: Nastavte v programu Lauyan TOWeb na kartě Start - Languages - Character set na <custom charset> a do pole pod ním ručně vepsat: windows-1250
Při použití standardních fontů je to funkční (verze 2.0.8.515 free edition)
<HTML>ladik: Gratuluji, já jsem nenašel odvahu to instalovat a hledat. Škoda, že tohle fórum nemá možnost, kde autor označí správnou odpověď, nebo odpověď, která mu nejvíce pomohla.</HTML>
To: ladik: Přeinstaloval jsem si svou starou zakoupenou verzi Lauyan TOWeb (která to neměla) verzí 2.0.8.515, nastavil to tam a už to frčí. Když jsem to s Lauyanem po mailu řešil před 2 měsíci, tak mi slíbili, že to pojede v nové verzi, no a je to tady. Díky za info.
Jinak jsem ještě dnes schválně projel stránky všech možných uživatelů Lauyanu TOWeb, kteří mají odkazy na Netu - jak v Internet Exploreru, tak ve Firefoxu, a veliká většina z nich má špatnou diakritiku. Nastavení kódování mají od ISO-8859-1 po ISO-8859-3, také UTF-8. Několik, co měli Windows-1250, tak to má vpořádku. A vo tom to je ...