Záměna kódu souboru

Web teprve vytvářím a mám na serveru jen jednu stránku, která není index. Včera se mě v ní vše změnilo. Objevil se mi tam nový kód a místo své stránky mám "aquatic". Včera jsem dělal web delší dobu a prostě uprostřed mé práce, z ničeho nic mám místo své stránky aquatic, stránku s mnoha odkazy na tu moji změněnou stránku.

Psal jsem na podpora@webzarma.cz, ale nikdo nereagoval

Prostě mám místo stránky "Aquatic" můj obsah nikde
možná je to prostě chyba webzdarma, tak to prostě smaž, nahraj znova a doufej že se to nestane znova
Jenže to se stalo zrovna, když jsem to upravoval, takže asi poslední 2 hodiny práce nemám
<HTML>Neupravuj stránky ve správci souborů. Upravuj je u sebe v pc a na web už je nahrej upravené (můžeš je nahrát ve správci nebo lépe pomocí ftp). Tak budeš mít aspoň zálohu, kterou budeš moct použít v případě nějakých problémů.

A příště, prosím, vkládej svůj dotaz jen jednou. To, že nedostaneš hned odpověď neznamená, že ji nedostaneš vůbec. Vložením dotazu víckrát (a navíc do ne vhodných témat) spíš pravidelné návštěvníky rozčílíš. </HTML>
Beru na vědomí

Já to udělám klidně znova, ale stále nerozumím tomu, kde se to na mých stránkách vzalo, a znepokojuje mně, že by se to mohlo opakovat, protože nevím o tom, že by to někdo řešil. Stále nevím, v čem je problém.
čítej:
http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=6&i=51658&t=51658

je to known bug a pokud by ses ptal, ANO je to bezpečnostní problém a ANO je potenciální důvod přejít na jiný hosting
ještě jednou? mě se to stalu za poslední týden třikrát! poslední kód zrovna teď... radím nespoléhat se na cokoliv... můj poslední kód:
* {margin: 0; padding: 0; border: none; text-decoration: none;}
html {
background: url(images/bg.gif) #005ea2 0% 0% repeat-x;
font: x-small "Tahoma", "Verdana", "Arial", sans-serif;
color: #0f0f0f;
text-align: center;
min-height: 100%;
font-size/* */://small;
font-size: /
/small;
}
body {
background: url(images/bg-body.gif) 50% 100% repeat-x;
padding: 52px 0 20px 0;
}
#container {
width: 769px;
margin: 0 auto;
text-align: left;
background: url(images/bg-container.gif) #91cde6 0% 0% repeat-y;
}