Problem s FTP

Prosim poradte mi. Uz tak mesic mi FTP klient pise
*Tento server podporuje automatické navazání přerušeného příjmu souboru.

A nechce se pripojit
Nevite co to je nebo jak to vypnout? PLS
Podrobněji by to nešlo?
No já zas mám pořád problém s tím že mi to píše že se přenos prostě selhal...už několik týdnů:o((
<HTML># du -sh /3w/wz.cz/f/fanholly/
107M /3w/wz.cz/f/fanholly


(mas tam vic jak dvojnasobek kvoty)</HTML>
A jak to tam jako nacpal? xD Ja myslel, ze to server hlida.
Jak se mi to povedlo? No budiž...ono je totiž divný to, že přes web.rozhraní tam nahrát věci jdou. Ale dík:o)
takže web rozhraní si asi nevšímá kvóty
Stejne jako PHP scripty
no dobrá stejný problém mám taky ale co s tím , to jako přes normálního klienta už nic nenahraju FTPkem na web ? tak poraďte co s tím
Mě zase to po mě chce furt jmeno a heslo i když jsem přihlášenej a nahravam tam soubory...
Vždycky tak po 100 Kbajtech...
Potvrzuju to entrem a zas!
Jde jen dát storno a je to v shitu..!
Takže tam nahrávám po 100 Kbajtech..

Ale stejně lepší než přes http///
Ahojky,
já mám zde tak problém s nahráváním, po několika nahraných souborech na wz mě total komandr oznámí že spojení selhalo. Nevím včem může být problém, jsem začátečník prosím poraďte. Přes webzdarma správce souborů to jde , ale jenom po jednom souboru. Já bych potřeboval aby mě to fungovalo. Zkoušel jsem to i přes průzkumníka nastavený na FTP a problém byl stejný. Předem děkuji
Honza
Honzo, není to tím, že jsi začátečník. Já přes ftp nemůžu taky skoro nic nahrát. Přeplněné to nemám, zakládám i novou adresu a ta je úplně prázdná a u obou mám stejný problém, jaký popisuje Kristýnek nad tebou. Trochu mě uklidňuje, že to není problém mého PC, jen mi to šíleně komplikuje aktualizaci fotogalerie mého webu i dalších, které spravuji. Asi si budu muset dát pauzu nebo se zešílím.
poridte si ACE FTP je zadara a nemusi se tam nic nastavovat.... a funguje mi uz 1000 let a sam se aktualizuje. no problemo :)
Skaffe, můžeš popsat podrobněji, co je to a kde se dá ACE FTP opatřit.?
Čekala bych, že se k problému vyjádří někdo kompetentní. Aktualizuju, jak to jde, když mám volno, ale zkopírovat na ftp 30 MB přes webové rozhraní, to snad ani není možný. Navíc se už zase nenačítají stránky.
Pokud se určitou dobu s ftp nepracuje, tak se spojení samo přeruší. Pak to při pokusu o další uploadování hodí např. hlášku "Spojení selhalo. Znovu připojit?" Že by to bylo tím? Jedna z možností.

ad. ACE FTP, kde se nemusí nic nastavovat. ACE FTP zvládá telepatii a dokáže přečíst z mozku uživatele, kam se má připojit? Jinak tomu jaksi nerozumím :-/
ne myslel sem tim ze aceftp je standartne pri instalaci nastaveno tak aby bylo kompetentni s vetsinou serveru ftp do nichž WZ patri... :))
http://pub.visicommedia.com/product/aboutaceftpfree.html?sw=0#

nova verze ace :)) doufam teda
Díky skaffe, zkusím to zkouknout. Snad to půjde a budu tomu v angličtině rozumět. :))

hanyZ: ono se to spojení přeruší tak, jak o něco výš popisuje Honza. Zakládám nové stránky a není možné zkopírovat několik souborů najednou. Po necelé minutě kopírování vyběhne tabulka, která po mě žádá přihlašovací heslo (a to jsem řádně přihlášená). Jak ho odkliknu, vyskočí znova, znova, znova.... Musím pak schodit celé okno a nehnu se z místa.
"Stránky jsou vytvářeny v prohlížeči MSIE 6.0 a Mozilla pro rozlišení 1024 x 768. V některých dalších prohlížečích se nemusí zobrazovat zcela přesně." jak vytvaris stranky v msie 6.0? to bych rad vedel... jinak v poho. a co to ftp uz jede?
> jak vytvaris stranky v msie 6.0? to bych rad vedel.

To bude nejaka utajena featura, kterou my BFU proste nezname :/