Nedaří se mi nahrát soubory na web

Věc se má takhle stáhl jsem si PHPrs soubory jsem upravil dle přiloženého návodu. Založi jsem domenu na wz nastavil sql a dalsi krok ma byt nahrání na web. Přes webové rozhraní se dostanu do správce souboru ale když chci nahrát soubor tak ho najdu potvrdím ale i když čekám třeba 3 hodiny tak se nic neděje (zkoušel jsem to jak v IE tak v Mozille) přes ftp://--adresa-- se mi pripojit nepodařilo a v Total Comanderu se sice připojím onen soubor se nahrává ale na 100% se to zastaví a napíše port selhal velikost souboru je 700kb a místo na serveru je 50 MB takze místem to není všechny parametry jsou zprávně vyplněny a zkusil jsem i pasivní připojení. Fakt už nevím čím by to mohlo být.
a při připojování v Total Commanderu jaký je Hostitel a Jméno uživatele (hostname a username)?
Napsal jsem tam skolninoviny.kvalitne.cz do obojího
No mam hodne podobny problem a nevim cim to je. Proste TC se pripoji na ftp ale soubor prez nej nenahraju... pouze zkopiruji. A pres webove rozhrani se taky pripojim ale kdyz dam upload souboru tak to neudela nic... jen se obnovi stranka (aspon to tak pripada me... jako uzivateli co vidim na monitoru, mozna to dela neco i jineho ale to nevim) Jedine co mi jde , je to ze kdyz ma na strankach skript na vlozeni textu (napr kniha navstev) tak ten se provede a ulozi do souboru.
Přesně to samý se mi tady poslední 2 dny děje. a teď už ani ty stránky nejdou načíst.
Myslím, že v roce 2006 do listopadu ta administrace šla. Od té doby, co je na serweru webftp, tak mi to dělá neplešku. Ani tam není napsané, kolik mohu maximálně nahrát přes www. Přes ftp mi to dělalo taky, ale to přestalo. Navíc pro nevidomého je ta administrace z hlediska ovládání buď moc grafická, nebo je dělaná ve scriptech a to odečítače bohužel nečtou. V tom roce 2006 9. září, když jsem se tu registroval, tak tu byla na 100% jiná www administrace.
Mám stejný problém Total Comander mi napíše při nahrávání -přenos selhal. Mazat soubory ale můžu.
Při přihlášení přes místního Ftp klienta se mi pouze obnoví stránka a nic se nenahraje...
http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?27