reklama v iframe

Mam mensi problem s reklamou v ramci.
Chci mit tabulku s body v pravem iframu, ale nevim jak na to, aby mi porad do souboru s tabulkou neskakala reklama, protoze to vypada blbe a navic je ta reklama useknuta.

Dik za rady.
musím tě zklamat, ale je to nereállné řešení, tvůj iframe má vlastnost width="200", což je míň, než má banner WebZdarma. Nevidím problém v tom, aby tabulka zůstala v iframe, ale reklamu dej do divu (muj nápad), ten div dej pod pravý sloupec (ten má taky malou šířku) a nastav mu float: right . pokud neumíš se styly, přidej pod levý a pravý sloupec další řádek, zarovnání textu dej doprava a šířku dej 100%, pokud jsi mě špatně pochopil, napíšu ti to :-)
moc nechapu kam mas na mysli at napisu ten dalsi radek. Kdyz to dam do indexu kde se ukazuje ta tabulka tak mi to moc nepomuze protoze mi to stejne automaticky hodi reklamu zase do souboru tabulka. me jinom vadi ze kdyz je ta reklama v iframu tak to vypada neesteticky a blbe. a vzhledem ze ji budu casto prepisovat tak bych ji rad mel napsanou v jednom souboru.
tak si přepni nastavení reklamy a tu vkládej třeba do souboru reklama.html a vlož ji přes další iframe, nebo lépe, do php soubouru (reklama.php) a na místo kde reklama je dej <?php include 'reklama.php'; ?>, po tom si smaž reklamu v tabulka.html
hmm dik je videt ze ti to pali :) ja sem tez prisel na jedno reseni proste tomu iframu nastavim takovou vysku aby se ta reklama schovala ;)
ale myslim ze tvoje reseni je elegantnejsi takze ho pouziju dik
neni poruseni pravidel kdyz si nastavim zobrazovani na 1. strane nehore a presto je dam na kazdou stranu dolu? protoze nejde mit zaskrtnute davat reklamu na kazdou stranu a zaroven napsat cestu k souboru kde se ma vkladat
neni