Nefunguje mifungce mail

Ahojky. Mám na svém webu pár php skryptů, které mají odeslat přihlášeným uživatelům pomocí fungce mail("maily", "predmet", "text", "hlavicky" maily o tom, jaká se chystá akce pro nevidomé. Bohužel mi ještě nic nepřišlo. Je tu vůbec fungce mail aktivní?
funkce mail tu funguje a je omezena na 10 volani za hodinu, pritom jednim volanim lze odeslat mail 10 prijemcum
Tak to je dost blbé. Já totiž rozesílám informace o akcích pro nevidomé a už mám asi 20 příjemců.
Tak pošli dva maily, každý deseti příjemcům.

Nebo si založ nějaký freeemail a tam ve filtrech si dej přeposílání na těch tvých 20 příjemců.
Promiňte. Těch příjemců je 7. Ale stejně to nefunguje. Můj mail na webzdarma je clanky@dsa1001.xf.cz. Když dám do hlavičky zprávy from:vlcekp1@seznam.cz, tak to taky nejde.
já když jsem tu tohle prováděl, tak jsem zjistil, že můžu funkci mail dát maximálně asi 2 vlastnáí hlavičky - třeba from a ěště něco. když jsem jich dal víc, tak to neodešlo.
Jenže já tam mám content type a from.
zkus klasickou metodu: dej tam mail('vlcekp1@seznam.cz','test','toto je test funkce mail'); pokud tohle nepřijde, je něco velmi špatně. pokud to přijde, tak postupně přidávej jednotlivé věci z toho původního skritu, až zjistíš, na čem to zhavaruje. (nezapomnen, že to můžeš zkusit vždy jen 10x za hodinu)
Pokud se jedná o 1 mail, tak ten mi vždy přijde. Ale dvěma adresám už ne.
nevím, ted jsem to zkoušel, a něco nějak přišlo, tak to asi nějak funguje; nicméně zatím nepřišlo všechno, tzak nevím jestli to ěště přijde později, nebo jestli se to odeaslalo jen na první adresu......
tak ne, už to přišlo všechno, jen asi s půldenním zpožděním. zkuil jsem třema způsoby tam zadat dva příjemce a všechno to časem došlo.