Smazana databaze

Dobry den, na www.skischool-tombo.wz.cz mi nekdo smazal celou databazi, je mozne dohledat, kdo se na phpMyAdmin pripojil a smazal ji?
Jelikož databáze má jen jediného uživatele (login je jméno domény), tak se na tu databázi musel připojit někdo s tímto loginem a musel znát heslo. Jediné, co by TEORETICKY mohl WZ zjistit je IP adresa, odkud ten někdo přišel. A ještě by se musel hrabat v logu, co tam dělal a jestli ji skutečně smazal.

Zůstávají 2 otázky:

- co člověk zjistí z IP adresy? Může mít štěstí a zjistí alespoň doménu. Pak musí mít štěstí, aby admin té domény byl tak laskavý a prozradil, kdo by tak to tak asi mohl být (zveřejňování osobních údajů?). Šance jsou mizivé.

- Proč by se WZ měl zabývat něčím takovým a zjišťovat IP adresu, když do db se zjevně musel připojit někdo, kdo znal přihlašovací údaje?

Jinak databázi lze smazat i z PHP skriptu nebo zásahem admina. PhpMyAdmin není jediná cesta.

PS. Nejsem admin, takže jsem zvědavý, jestli se skutečný admin ozve. Ze zkušeností myslím, že ne.
no problem je trochu obsahlejsi, ip adresa mi bohate staci. Protoze jsem Panu Plchotovi udelal stranky a on mi odmitl zaplatit, po tom, co jsem na nej podal trestni oznameni se ztranky znefunkčnily. takže mi staci, když budu vedet, ze tam byl pristup z nejakeho pocitace, pan Plchot vlastnil pristupy do databaze, hesla jsou jiz zmenena, aby ho nenapadlo smazat i zbytek na wz.
takze ip adresa mi moc pomuze.
OK, ale spíš nečekej, že ti ji WZ dá.
no jo, ale jak to zjistit?
Maximálně můžeš napsat email na podporu a čekat a doufat a čekat a doufat a čekat a doufat a čekat a doufat a čekat a doufat a čekat a doufat a čekat a doufat a čekat a doufat a čekat a doufat a čekat a doufat a čekat a doufat a čekat a doufat a čekat a doufat...
Zkušený hacker smaže databázi během několika minut a nikdo na něj nepříde. Obzvlášť na WebZdarma. Nechápu proč jste podal na pana Plchota trestní oznámení? Přece si nesmaže databázi a pak Vám nezaplatí. Zabezpečit data v databázi je na tvůrci webu.
Nejednalo se o smazanim zkuseneho hackera. pan Plchot si ji asi umyslne smazal sam, aby za stranky nemusel zaplatit. Jedna se o domluvu kterou jsem s nim mel a to desetiprocentni podil ve firme, kterou vlastni. Ale po dodelani stranek mi rekl, ze uz se mnou nechce spolupracovat a neda mi deset procent z firmy. Cili trestni oznameni je na tady tohleto, ne na smazanou databazi. A ted, kdyz jsem mu pohrozil se databaze ztratila a jediny kdo mel k ni pristup byl on a ja. Takze problem je trochu rozsahlejsi, nechtel jsem to tu pitvat. Proto prosim kohokoliv, jestli jde zjistit pristup na phpMyAdmin, staci mi vypis ip adres a cas pripojeni. Tedy jestli mezi vami nekdo kdo vi jak na to a muze mi poradit moc mi to pomuze. Mimochodem pan plchot se zachoval tak jak se zachoval, protoze nema ani korunu a je to hrdy clovek. Nedokaze rict, nemam penize. Proto se chova zvlastne a prazvlastne. Ja vas tedy prosim o pomoc...
Toto je Webzdarma. Registrace je tu anonymní a majitelem domény je ten, kdo má přihlašovací údaje. Nelze se tedy dovolávat na nějaké dohody mimo WZ.

Pro Webzdarma je právoplatným majitelem ten, kdo se přihlásí. Jestliže máte nějaké soukromé rozmíšky, přičemž přihlašovací údaje má více lidí, WZ to nezajímá a pochybuji, že to vůbec bude řešit.
Souhlasím se zbiim, šance na úspěch je méně než mizivá.
vse chapu, ale stale resim problem, jak zjistit ip adresy, najde se nekdo, kdo vi jak na to?
Vše nechápeš. Jediný, kdo ti může poskytnout IP adresy, je admin WZ. A ten se s tím na 99.9999999% nebude zabývat. Zdůvodnění výše.
ok, a kontakt na neho? telefon, mail, cokoliv?
To Bc. před jménem je jenom nick, že jo?

http://www.webzdarma.cz/kontakt.html
<HTML>Kontakt přímo na admina je mira@webzdarma.cz.</HTML>
To Bc. bude asi fakt nick, jinak není možné, aby člověk s inteligencí aspoň z deváté obecné:
a) průběžně nezálohoval databázi
b) dal někomu přístupová práva a pak se divil
Panove, ja jsem vas zadal o radu ne o urazky,
je mi jasne, ze ve forech podpory se asi rady nedockam.
Od ceho taky podpora je, je o urazeni a nadavani a zvysovani si sebevedomi na lidech, kteri potrebuji pomoc. Jinak Bc. znamena bakalar, bohuzel ne v oboru tvorby webovych stranek, kdybych byl mazak, tak si to zazalohuju, kdyby jste radeji prispeli a rekli jak databazi zazalohovat misto toho urazet. Urazet dokaze kazdy, ale pomoct, jak vidim malokdo. a bavit se tim, ze budu plytvat mistem v diskuzi... no lidi zamyslete se nad sebou. Diky moc za mail na podporu.
Jen tak pro zajímavost, kdyz se vas kamos zepta kolik je hodin? Tak mu odpovite at neni debil a koupi si hodinky.
Chapu, ze jsem sel s kuzi na trh a jak je videt, cesky narod je stale bohaliby a preje svym kolegum jen to nejlepsi.
1. Používat akademický titul na webovém fóru spolu s dotazem, jaký je kontakt na admina, když na KAŽDÉ stránce fóra je nahoře v modrém baneru odkaz Kontakt, působí dost směšně. Když už se chlubíš titulem, tak se očekává určitá úroveň.

2. Neptal ses, jak zálohovat databázi. Čekáš odpovědi i na otázky, na které se nezeptáš?

3. Několikrát jsem se ti (víče čí méně úspěšně) snažil vysvětlit, jak to tu chodí. A ještě nám tu vynadáš. MOC hezké. Příště přijď zas.
My ti ty ajpiny nedáme, my je nemáme! Mail na admina jsi dostal, přestože teda nevím jakou vejšku dokáže člověk vystudovat aniž by dokázal na webová stránce najít kontakt, na který vede odevšad odkaz; a víc ti pm,oci nemlůžeme, víc si s tebou jen m,ůžeme popovídat o tvých šancích na úspěch atd., ale co se těch ajpin týče, to je věc admina, ne naše.