Rozhazena stranka

Dobry den,

mam takovej problem. Pred par dnemi sem si regnul domenu programming.xf.cz. Doma mi vsecho slapalo dopohdy, stranka byla naprosto v poradku (cez Firefoxa, IE aj Operu). Ale po tom, co jsem ji upnul na server a chtel si ji pak znovu podívat, jsem se málem leknul, byla totiž totálne rozhazena, akoby se tam to CSS uplne zblaznilo, ziadne okraje odrazu akoby nebyly.... Prosim o pomoc...diki
já bych řekl, že to vypadá tak, jak má (i když nevim, jak to vypadá u tebe na lokálu) ...
chyba je v tom, že mi vubec nedodržuje odsadeni, tedy akoby jsem ani nemel pouzity marginy.
No, i když tam není zrovna dvakrát moc textu, podle kterého by se dalo posuzovat, tak se mi stejně zdá, že ty hvězdičky okraj mají. Nebo sem dej screen, jak to má vypadat a potom posoudíme ;)

PS: to, jestli je statická (HTML) stránka nahraná na serveru, nebo u tebe na disku nehraje absolutně žádnou roli. Nezapomněl jsi náhodou někam nahrát styl / nenahrál jsi jej jinam, ...
uz je to vyresene...a chyba nebyla v textu, ale v celem divu...vse bylo naharno spravne, len mi nedodrzovalo okraje....uz je to v poho...dik za rady