Správce souborů nefunguje

A to jsi ještě neslyšel, že lidé jsou různé, blbé a pitomé? To jsi mohl napsat hned, že jsi blbec a nechceš aby se s tebou někdo bavil. A nebo sem nepiš vůbec
A paradoxně je to, co popisuješ možné, nevím jak máš parametry připojení nastavené - to jsi nám jaksi nesdělil, ale už léta platí, že přihlašovací parametry jsou jiné a pořád (několik let) se lze přihlásit pomocí starých parametrů, které přestávají platit z nějakých (mě neznámých důvodů) takhle postupně
Tak uz to zase funguje. A vubec sem nic nedelal, nic sem nemenil ani neprenastavoval.
Proc bych chtel, aby se tu se mnou nikdo nebavil. Po asi tydnu co mi to neslo, sem se rozhodl, ze napisu na forum do sekce PODPORA, ze mi nejde se pripojit na ftp ani spravce, tak co stim? A misto normalni odpovedi jako treba nevime co stim, mame vypadek, pracuje se natom nebo napis co a jak mas nastaveny apod. se dozvim, ze vsechno funguje, ze je to moje chyba, ze sem asi blbej, ze neumim s pocitacem atd. No nic....
trancemaniac:
"A misto normalni odpovedi jako treba nevime co stim, mame vypadek, pracuje se natom nebo napis co a jak mas nastaveny apod. se dozvim, ze vsechno funguje, ze je to moje chyba, ze sem asi blbej, ze neumim s pocitacem atd"
Vždyť taky jo. FTP žádný výpadek nemělo, takže
- nevíme, co s tím máš, nemáme výpadek, když nic nemáme, tak na ničem nepracujeme, pokud chceš napsat co a jak máš nastavený, klidně můžeš - to nikomu neublíží apod. =D
To, že jsi blbec jsi napsal sám, ale fakt, že některým to funguje a některým to nefunguje (i když mají stejné podmínky) přeci jenom o něčem svědčí...
trancemaniac: a co se ti na mé odpovědi nezdá, viz

Autor: ds (ds.mysteria.cz)
Datum: 10. 11. 2007 22:32

trancemaniac: no to záleží na tom, co se s tím vlastně stalo a to my tady nevíme -podle to, že to prostě přestalo chodit bude asi něco rozbitý

to se ti zdá málo korektní odpověď?

a pak jsi se už jen označil za blbce:

Bavite se tady se mnou s blbcem. To snad neni mozny!

a ještě jsi vyjádřil údiv, že se s tebou jako blbcem bavíme - proto jsem napsal, že sen psát nemusíš - uznávám, že to byl překlep, ale, co je psáno to je dáno
tu tom:mno máš svým způsobem pravdu...
nigra: No jo ... taky si jí po vzoru Kabátů šetřím, aby mi nějaká zbyla ;)

PS: poví mi někdo, co dělám špatně, že mi to funguje a ostatním ne? =D