reklamní lišta vs. RSS

zdarec všichni,

potřeboval bych vědět jestli už někdo vyřešil ten RSS generátor. Vím že se to řešilo a nedořešilo. Zkoušel jsem všechno FTP textově i binárně, upload přes PHP, poslat to mailem na podporu Webu zdarma (ochota ukrutná, ani mi neodpověděli). Nic nefungovalo, vždy se tam reklamní lišta vloží.


Díky
ty si asi myslíš, že když ti něco utkvělo v paměti tak, že to tam taky utkvělo i zbytku lidstva
Ne. Ale tohle mi přijde jako dost velkej problém, tak by ho někdo moh řešit.
no tak počkáme, třeba někdo za čas napíše, že to vyřešil
a) co takhle uložit soubor s přípomou xml? jen mě to napadlo, třeba lišta do xml souborů nepoleze :) pak v .htaccessu nastavíš, aby server prohnal php parserem i soubory s příponou .xml

b) exit() ?
Mike: a co includovat soubor s příponou, kterou PHP neparsuje, pokud nastavíš to prohnání tak bych řekl, že tam lišta poleze.

Přikláním se ovšem k tomu tazatele trochu vychovávat, co to je za otázku:
"potřeboval bych vědět jestli už někdo vyřešil ten RSS generátor"
buď ať problém popíše nebo uvede odkaz, kde se to řešilo a nedořešilo
No to neni špatnej nápad. Že lišta do .xml neleze to už vím, takže to snad pojejde.
Tak zatím dík.
Jo! Funguje to. Díky Mike.

Mistrovi ds: Vidíš. Hlavně že jsi si ze začátku zadrškoval!
Bamboo: a zadrškuji si ještě jednou - to, že je je rss v souboru s příponou xml je skutečně převratný objev, ale nemyslíš si, že takto porušuješ pravidlo hostingu - lišta má být na každé straně nahoře a v http://pisemky.unas.cz/rss.xml lišta není, stajně tak to že na titulní stránce máš tlačítko, kterým lze reklamní banner odstranit ze stránky je taky proti tomu, že uživatel nesmí dělat žádná opatření zabraňující zobrazení reklamy
OT » ds :

když na chvíli opomenu ono 'tlačítko', tak problematika, kterou jsi načal je zajímavé téma k polemice. ať již lišta na všech stránkách nahoře, či banner na každé stránce dole, výsledek stejný: mohu tedy uvést příklad svého blogu.

banner zobrazuji na každé stránce dole, i když nastaveno je to jinak... ale kdyby nebylo: do administrace si banner ani lištu dávat rozhodně nebudu. dokaž mi, že tam není ;-) banner a lišta by měly být na 'každé stránce' - což lze pochopit jako VIDITELNÝ html či php soubor. tudíž, když namám banner v souboru config.php (kterým se jen připojím k databázi) není to IMHO hřích. stejně tak jako rsska a xml soubory všeobecne nemusí být chápány jako stránky, ale jen podpůrné technologie, tudíž se na ně nemusí vztahovat pravidlo 'na každé stránce...'

to si rovnou můžu dát lištu do .htpasswd, a její kód bude mé heslo do administrace ;-)
řekl bych, že lepší než na mail, je zeptat se tady. ovšem né hned kritizovat :-(
jenom bych po lopatě doplnil pro ty, který to budou hledat a budou se s tim trápit (jako já) do toho .htacces se napíše

AddType application/x-httpd-php .blabll


a ty soubory s příponou .blabla se pak budou parsovat (tedy chovat se jako PHP)