Správa souborů - nefunkční...

Dobrý den,
už přes dvě hodiny se snažím dostat v administraci do správy souborů,
ale vždy to končí hláškou "soubor nelze zobrazit".
Funguje prosím vám ostatním správa normálně?
Toto je obvyklý problém věcí, co jsou zadarmo. Stojí totiž za h.... a ještě si tam přidají reklamu. Honem pryč odsud. !
<HTML>Výpadek.

Používejte zatím <a href="http://faq.webzdarma.cz/faq.php?ftp">FTP</a>.</HTML>
<HTML>Správce už zase funguje.</HTML>
jo už to fachá!
Díky
Karel (box.wz.cz):
"Toto je obvyklý problém věcí, co jsou zadarmo. Stojí totiž za h.... a ještě si tam přidají reklamu. Honem pryč odsud. !"

Těšilo nás, zbohem!
<HTML>Funthomas, to jsme rádi. Jinak opravdu nejlepší je na webovou administraci se vykašlat - je to nouzovka - a používat raději FTP (viz příspěvek Thalie)

<small>Karle, proč máš tedy na WZ stránky, když se ti u nás nelíbí? Reklama je daň za to "zadarmo." A neznám moc veřejných free hostingů, kde ti u služeb zadarmo nešoupnou nějakou reklamu. A nejsou to jen hostingy...

A k tomu <i>Stojí totiž za h...</i> nemám co dodat. Lidé, kteří nedokážou říct konkrétně, co stojí z h..., nedokážou vést konstruktivní debatu a od všeho by utekli, nám nemohou nikterak pomoct s vylepšováním služeb a pak to opravdu za h... bude. :| Na druhou stranu, pokud výše popsaní lidé odejdou, tak kvalita služeb nikterak neutrpí. Takže klidně si běž</small></HTML>
Nípal: jak mohu pomocí aby se na všech doménách vkládala reklama? Nebo aby fungovala webová administrace? Možná, že kdyby vše fungovalo tak jak má, tak by nebylo potřeba až tak moc něco vylepšovat. Nebo už nabízím pomoc pozdě a už to funguje?
Do správce souborů se sice dostanu a když to tam nahraju stejně se mi to tam nezobrazí.Takže koukám celý den to jde na...:(
Rova: viděl jsi : Vesničko má středisková? Jak hostinský říká: otočím se a hlavu už nedám zpátky a dostal odpověď : a otočit se celý můžeš? No taak!

Udělej to taky tak a zapomeň na správce souborů - správný postup jak komunikovat s webovým serverem je pomocí FTP klienta - webový server je pro to aby posílal stránky do světa a ne aby ho někdo používal jako editor - zvlášť když všechny problémy, které mohou postihnou fungující webové rozhraní je tu komplikované, zřejme, ne správnou funkcí.

PS internetově korektnější postup je udělat malý obrázek, který reprezentuje ten větší - tzn. že není korektní nutit návštěvníka stránky aby si stahovali velké obrázky, které jim zobrazuješ na malé ploše

Takže FTP + náhledy
<HTML>ds, porovnej:

50 příspěvků typu: <i>WZ je na p...</i>

50 příspěvků typu: <i>Nefunguje tohle a tohle</i>

Jinak k věci:
Např. teď jsem s tím webovým správcem dělal a zdá se, že má nějaký problém s binárním/textovým přenosem. Takže je to opravdu nouzovka.</HTML>
Nípal: OK
Nouzovka? Mě to nefunguje už přes týden! A to jak z těchhle stránek, tak z FTP programů i z prohlížeče, když zadám místo http ftp
týden? to je hezký výsledek, podle všeho se zdá, že ta nouzovka nefunguje nejlíp už několik měsíců. Co konkrétně nefunguje v případě:
"tak z FTP programů" ?
Konkrétně u jednoho FTP programu se při přetahování souboru na server ukáže, že pracuje, přetahuje a když to dokončí, soubor se na serveru prostě neukáže, prostě tam není. A Z lepšího programu to vypadá asi tak, že se objeví chyba. Teda objevila, teď už se ani nesnaží to tam natáhnout =(
Mě funguje FTP bez problémů, máš správně parametry připojení? Snad je FTP server jen jeden a funguje pro všechny stejně
zkoušela jsem to na 2 programech, taky te svýho konta (to kde jsem teď přihlášená) a taky když vyměníte místo http ftp. Asi těžko to mam všechno blbě nastavený. A hlavně tady na tom účtu to ani nenastavuju já. Já se jen přihlásim, jdu do správce souborů a stahuju věci na svojí stránku. Nebo spíš dřív jsem stahovala věci na svojí stránku, už to jaksi nejde. Aspoň že jiné servery zdarma fungujou
>> Nebo spíš dřív jsem stahovala věci na svojí stránku, už to jaksi nejde
a je vubec kam je "stahovat"? nemas uz treba zabrany misto?
Tak to je možný =) Ale tak nějak sem předpokládala, že mě na to někdo upozorní, bo tak něco...
>> že mě na to někdo upozorní
ano, proto se v tech lepsich ftp programech (spravce tady na wz mezi ne teda nepatri ani nahodou) objevuje chyba. jenze to je potreba si ji precist a zamyslet se, proc se objevuje a co znamena, pripadne sem napsat jeji zneni, aby vubec bylo mozno ti poradit
asi to bude tim, díky. Dá se ta kapacita 50mb nějak navýšit?
Dá.
V administraci (sekce reklama - tuším) si zapni zobrazování reklamní lišty a webový prostor se ti navýší na krásných 150MB.
Mám stejný problém. Už od středy se marně snažím připojit přes Total Commander k FTP. (Přes webovýho ftp klienta bez problémů.)
Total Commander se zasekne na příkazu LIST a nic.

425 Unable to build data connection: Connection timed out

Soubory na serveru (podle TC) zabírají kolem 75 % místa.
Dřív (před středou) to běželo v pohodě.
Že by chvilkově-dlouhodobá indispozice Total Commanderu? :-(
Tak to jsem blázen.
Už to přes Total Commander zase běží. :-)
Někdy mám pocit, že se ten problém sám záhadně vyřeší, pokud ho člověk napíše semhle do fóra :-)
FTP přístup bez problémů.
Služba je zadarmo, respektive za reklamu kterou si může člověk
navíc přesunout třeba dolu a ta pak stránky téměř neruší,
takže není důvod si stěžovat.
Navíc co se týče podpory příjde mi dostačující, protože 95% odpovědí
se tu dá nalézt ve fórech a nebo někde na netu a zbytek mi
vždy odpověděli během chvíle tady uživatelé nebo moderátoři.
Takže já jsem spokojenej.