Problém s DokuWiki

Dobrý den,

Chtěl jsem si udělat stránky v systému DokuWiki. Stáhl jsem si verzi rc2007-05-24 a nakopíroval na FTP. Když ovšem otevřu soubor Install.php naběhne mi:
* PHP function copy is not available. Maybe your hosting provider disabled it for some reason?
* PHP function glob is not available. Maybe your hosting provider disabled it for some reason?

Zkoušel jsem si vyplnit konfiguraci ručně v souboru dokuwiki.php – na stránce to se objevil ale text "Autentizace uživatelů je dočasně nedostupná. Pokud tento problém přetrvává, informujte správce této wiki".

V čem je prosím chyba? Děkuji, Jurij
* PHP function copy is not available. Maybe your hosting provider disabled it for some reason?
* PHP function glob is not available. Maybe your hosting provider disabled it for some reason?

zřejmě na WZ tyto funkce nefungujou, ale nejsem si jistej
funkce jsou na WZ zakázané
... A nevíte, prosím, jestli existuje nějaká možnost povolení? Bez těch funkcí mi ty stránky jsou totiž k ničemu - stránky se nyní dají volně editovat a já bych potřeboval nastavit práva pro určité skupiny na určitých stránkách. Navíc, když se nemůžu přihlásit jako admin, nemůžu tam spustit funkci Správa a pracovat s nastavením (jde to pouze ručním přepisováním souborů v konfiguraci).

Díky, Jurij
Možnost povolení neexistuje
http://www.webzdarma.cz/pp.html?2#2
Funkci copy lze nahradit vlastní funkci, u glob nevím. DokuWiki neznám.
http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?61
Jo, dobrý a jak mám ještě prosím na tu funkci copy2 odkazát. Mám vytvořit nějaký nový soubor, nebo to k nějakému přidat?
přidáš si do zdrojového kódu vlastní funkci copy2 a všechna volání funkce copy ve zdrojovém kódu přepíšeš na copy2
Náhrada pro GLOB:

function s_glob($dir){
 $files = array();
 if(is_dir($dir)){
  if($dh=opendir($dir)){
   while(($file = readdir($dh)) !== false){
    $files[]=$dir.$file;
   }
  }
 }
 return $files;
}
Tento problém, kdy webzdarma nepodporuje instalaci DokuWiki je již vyřešen. Důkazem tomu budiž projekt www.dokuwiki.webzdarma.cz, který se věnuje nejen instalaci DokuWiki na webzdarma, ale i DokuWiki jako takové!
Takže pokud chcete instalovat DokuWiki na webzdarma, navštivte www.dokuwiki.webzdarma.cz a dozvíte se více!
Tak to je skvělé. Děkuji