Vypadává připojení k databázi

Mám instalováne phpBB2 na stránkách pavouk-ally.unas.cz

a dnes před polednem začalo vypadávat připojení k databázi.

Chvíli jede a pak se objeví chyba

Could not connect to the database čili Nemohu se připojit k databázi.

Týden to běželo bez problémů.Do skriptů jsem nijak nezasahoval, nevím co s tím.

Poraďte pokud víte prosím.
Nic ti neslibuju, ale mozna to bude tou reklamou nahore. Tam vzdycky udela nejaky problem. Dej ji dolu, prepis vsechny soubory a mozna to bude fungovat
Tak uvidíme jsem nechal umístit na konci souboru index.php na začátku jsem ji smazal.Akorát se mi teď nezobrazuje, ale mám tam reklamní proužek a přístupů je dost.Hlavně aby to nepadalo skrz databazi
Ten problém přetrvává nevím co s tím.
Help, help, je to celý v háji reklamu tam teď 3x a fórum stejně nejede
Cannot modify header information - headers already sent by

když chceš posílat vlastní hlavičky tak nesmíš posílat nic před nimi - to bude asi způsobovat ta vložená reklama

když chceš efektivně vkládat reklamu do stránky generované pomocí PHP tak je nejlepší vložit reklamu do souboru a ten vložit pomocí include na správné místo. Nastavení pak bude na titulní stránku nahoře a jméno titulní stránky bude jmeno toho souboru s reklamou
Jedno z řešení je stáhnout si reklamu do souboru např. reklama.txt (a zadat v nastavení reklamy v administraci webzdarma tento soubor), pak obsah souboru vložit do phpbb - třeba na místo, kde máš teď "Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group" - jenže to vyžaduje určité znalosti... stejně jako případné "include" toho souboru reklama.txt do phpbb.
Myslím, že se mi ten problém podařilo odstranit.Skutečně na vině byla vkládána reklama do souborů.Nyní je vložena pouze do souboru index.htm
Zobrazuje se jak má.

Děkuji za rady.Snad jsem na nic nezapomněl a pošlape to.
Chyba se objevuje i nadále chvíli to běží a pak je to zase v háji.