Blokované přístup k FTP

Áha, tak v tom případě se Thalii omlouvám, ale jak pro server, tak pro uživatele používám zshroznova.wz.cz
A když lezu do "Správce souborů", tak se to vyplňuje automaticky, ale mně to píše chybu i tak.
<HTML>Jak už jsem řekla, na správce se nelze spoléhat. Nelze tedy z jeho nefunkčnosti usuzovat na nějakou chybu. Pokud vyplňujete údaje pro připojení na ftp správně a jiná ftp (nejlíp také na wz web) vám jedou, tak se pokusím zjistit, je-li chyba na straně wz.</HTML>
Díky moc - chyba totiž na 99,9% není na naší straně. Protože od doby, co stránky jely, do doby než přestaly jet, jsem s nimi nic nedělal.
Už několik měsíců se mi nedaří se dostat na FTP. Dřív přes TC to fungovalo, pak to začalo blbnout a dostal jsem se tam až na buhvíkolikátej pokus a teď už nějakou dobu vůbec. No občas se tam po dlouhým připojování dostanu, ale okno v TC je prázdný, jako kdyby tam nebyly žádný soubory. Tohle mi dělá z mýho PC, např. z práce (ale i odjinud) se tam bez problému dostanu. Zas ale na druhou stranu se z mýho PC v pohodě dostanu na jakýkoliv FTP kromě webzdarma. Kde může být problém?

P.S.: Posílal jsem 30.7. dotaz na Technickou potvoru, ale dodnes jsem nedostal žádnou odpověď.
genja (jakobic.wz.cz)
Heh, tak tobě můžu odpovědět i já, i když to s našim problémem nemá moc společného.
To o čem tu píšeš se mi stává taky, a to proto, že se FTP klient opakovaně připojuje, ale neodpojuje. Na WZ je ovšem povolené se k jednomu účtu připojit jen, myslím, 2x. Takže pak se to zahltí a musíš počkat než se po nějaké serverem nastavené době připojení samo neukončí, abys mohl navázat nové.
Pavel Pěnkava (zshroznova.wz.cz)
Ale prd. Sice se opakovaně připojuje, ale nepřipojí (natož 2x).
Tohle je log posledního pokusu o připojení:

Connect to: (07.10.2007 23:45:50)
hostname=jakobic.wz.cz
username=jakobic.wz.cz
startdir=/
jakobic.wz.cz=195.122.194.232
421 Login Timeout (25 seconds): closing control connection.
OFFLINE
jakobic.wz.cz=195.122.194.232
421 Login Timeout (25 seconds): closing control connection.
OFFLINE
Retry: Wait 5 sec
jakobic.wz.cz=195.122.194.232
421 Login Timeout (25 seconds): closing control connection.
OFFLINE
Retry: Wait 5 sec
jakobic.wz.cz=195.122.194.232
421 Login Timeout (25 seconds): closing control connection.
OFFLINE
Retry: Wait 5 sec
jakobic.wz.cz=195.122.194.232
421 Login Timeout (25 seconds): closing control connection.
OFFLINE
Retry: Wait 5 sec
jakobic.wz.cz=195.122.194.232
421 Login Timeout (25 seconds): closing control connection.
OFFLINE
Retry: Wait 5 sec
jakobic.wz.cz=195.122.194.232
421 Login Timeout (25 seconds): closing control connection.
OFFLINE
Retry: Wait 5 sec
jakobic.wz.cz=195.122.194.232
421 Login Timeout (25 seconds): closing control connection.
OFFLINE
Retry: Wait 5 sec
jakobic.wz.cz=195.122.194.232
421 Login Timeout (25 seconds): closing control connection.
OFFLINE
Retry: Wait 5 sec
jakobic.wz.cz=195.122.194.232
421 Login Timeout (25 seconds): closing control connection.
OFFLINE
Retry: Wait 5 sec
jakobic.wz.cz=195.122.194.232
421 Login Timeout (25 seconds): closing control connection.
OFFLINE
Retry: Wait 5 sec
jakobic.wz.cz=195.122.194.232
421 Login Timeout (25 seconds): closing control connection.
OFFLINE
A nepřipojoval ses náhodou třeba minutu před tímhle pokusem?
Minutu ne, zkoušel jsem to půl hodiny před. Ale i když to budu zkoušet po měsíci, stejně se tam ze svýho PC nedostanu. Vypadá to, jako bych měl bloklej přístup ze svý IP adresy. Ale proč?
A co firewall?
To už jsem všechno zkoušel. Firewall, router...
Dřív jsem to měl všechno stejně a fungovalo to. Teď to nefunguje ani s firewallem a routerem ani bez.
No tak v tom případě bych zkusil řešení, které většinou vyřeší každý problém - reinstal Windowsů ;-)
A když to nepomůže, tak bych moh zkusit třeba vyměnit vrtuli na procesoru nebo vystříkat kejs svěcenou vodou, ne?
<HTML>zshroznova.wz.cz
zahrada-dafral.wz.cz

Opraveno, problém na straně wz.</HTML>
Thalia: Prosím o kontrolu jakobic.wz.cz (viz. můj příspěvek výše)
Děkuji
Thalia:

Děkuju! Vše běží, jak má...to je hlavní, ale v čem byla chyba, jen jestli můžu vědět? Jinak dík a zatím... Marcel
<HTML>2genja: podle admina tam není žádný důvod, proč by to nemělo jít.</HTML>
2Thalia: Díky moc, už to jede. Ale taky by mě zajímalo, čím to bylo způsobené.
Někdy se po dlouhým připojování dočkam toho, že mi vyskočí okno pro zadání hesla a pak po další dlouhý době se jakoby připojim, ale okno v TC zůstane prázdný. Když kliknu na znovunačtení zdroje, dlouho načítá a výsledkem je zase prázdný okno. Tak to "funguje" z obou PC připojených přes router. Neběhá to ani když připojim PC napřímo bez routeru. Dřív to fungovalo bez problémů, pak to začalo blbnout, ale při troše štěstí se dalo nakonec připojit, i když všechno strašně dlouho trvalo. Teď už nic, max. prázdný okno v TC. Kamkoliv jinam, kromě WZ, se připojim v pohodě a na WZ se odkudkoliv, co jsem zkoušel, taky připojim bez problémů, ale ze svýho PC prostě ne. Provider tvrdí, že u něj to neni. Z jiný IP přes stejnýho providera to taky funguje. Zkoušel jsem nějakýho jinýho FTP klienta a chvíli to jakžtakž fungovalo, ale pak konec. Naposled jsem se na FTP dostal přes IE, ale teď mi to už zase nechce vzít heslo. Budu vděčnej, za každej nápad, čim by to mohlo bejt. :-(
Pavel Pěnkava & Marcel Mihalik : nebuďte zvědaví, prostě chyba v Matrixu...
Jakobyste nikdy neslyšeli o skrvnách na slunci :-))
jj ty -s k v r n y- ...