Blokované přístup k FTP

Může mi někdo poradit, co mám dělat, když se nemůžu dostat se správným heslem a jménem na FTP? K administraci a phpmyadmin se v pohodě dostanu, ale FTP prostě nic a ještě navíc když vlezu na stránky, tak to píše chybu 404.
Žádný mail o zrušení účtu mi nepřišel, ani žádné varování a už to takhle trvá asi 4 dny.
Jo a ještě jsem zapomněl zmínit, že při přístupu k FTP to píše "Login incorrect"
Vypadá to, že v hlavním adresáři není index (htm nebo php)
Login incorrect: duď zadáváš nesprávné přístupové údaje anebo se pokoušíš o přístup do "nesprávného" adresáře. FTP jméno uživatele by mělo být asi zshroznova.wz.cz stejně jako FTP (hostitel) server.
Ne, ne, ne - není ta žádný soubor. Od té doby co nejedou stránky (a to ani jedna stránka) se zároveň taky nemůžu dostat do FTP, kam se už úspěšně přihlašuji 4. rokem, takže špatně určitě není.
Když se tedy dostaneš do administrace přes web rozhraní - tak tam jsou nějaké soubory nebo nejsou?
No když tam dám správce souborů, tak to napíše zase něco ve smyslu Login incorrect
Vypadá to na smazaný web - možná kvůli nevkládání reklamy.
No smazaný web není - to by mi
1) Přišel mail
2) Nemohl bych se přihlásit do administrace
3) Nemohl bych upravovat MySQL databázi
4) Reklama je ve statistikách napsaná jako zobrazovaná
5) Když bych zadal adresu stránek, nepsalo by to chybu 404, ale že účet byl smazán
Cituji: "No když tam dám správce souborů, tak to napíše zase něco ve smyslu Login incorrect" - tak do jaké administrace jsi vlastně přihlášený?
Když se normálně na http://www.webzdarma.cz/ přihlásím, tak tam vidím nastavení MySQL, možnost změnu hesla, nastavení vkládání reklamy, atd. - to je dle mě administrace účtu
Ale když dám v té administraci "Správce souborů", tak to doslova napíše:
"Nemohu se přopojit k serveru zshroznova.wz.cz:21 s uživatelem zshroznova.wz.cz"
Teď jsem to zkoušel na doméně wz.cz a administrace - včetně správce souborů je přístupná.
No u jiných účtů mi to taky funguje - jen u tohohle to takhle blbne
Tak nevím, když zadám do vyhledávání v katalogu "zshroznova", tak mi to nenajde nic. Existoval tenhle web s tímhle jménem vůbec? :-))
Jak říkám - 4. rok bezproblémového provozu to byl.
<HTML>2Pavel: nějak jsem nepochopila, jestli se nepřihlásíš ani přes ftp klienta na FTP - <a href="http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?34">FAQ</a></HTML>
2Thalia: No nepřihlásím Ale špatným nastavením nebo heslem to není, protože to nastavení tak mám celou dobu a vždycky to jelo. A hlavně to nejde ani přes správce souborů v administraci webzdarma, takže to musí být nějaký bug na serveru nebo nevím.
Mám stejný problém! Sice s rozdílem, že to trvá teprve druhý den, ale řekl bych, že úplně stejné s Pavlem. Do účtu se dostanu, do správce souborů už ne... Nejspíš bude teda nějaká technická chyba na straně WZ.cz Protože pochybuji, že zahradnický web zaměřený na pěstování a prodej rostlin může někoho nějak pobuřovat nebo porušovat pravidla či zákony...
No tak to mě těší, že nejsem sám. A teď když koukám do historie QIPu, tak mě na nefunkčnost stránek upozornili 5.10.2007, což je vlastně taky před dvěma dny.
Zatím si mi tedy nikdo nestěžoval, ale vzhledem k tomu, že ten web je využíván a zákazníci jsou na něj zvyklí, byl bych rád, kdyby se to uvedlo co nejdřív na pravou míru.
Taky bych nerad měmil adresu webu. Zkoušel jsem psát i na technickou podporu, ale nikdo neodepsal.
No počítám, že mi odpoví do 5 dnů... Ani by me tak neštvalo to, že bych musel přejít k jiné doméně (když o mně tato nemá zájem), ale ten čas - nahrávání takového množství souborů atd., lidi asi taky nebudou nadšený z nový adresy, ale blbý to nebude jen pro mě, ale i pro webzdarma, protože to bude jeho chyba...
<HTML>Správce souborů bohužel není zrovna spolehlivý (časté výpadky, spojení často padá). Já používám pouze FTP, na které se připojím bez problémů (i teď).

2Pavel Pěnkava: máš v ftp klientovi jako server vyplněno zshroznova.wz.cz?

2Marcel Mihalik: připojení na ftp přes ftp klienta jsi zkoušel?</HTML>
zahrada-dafral.wz.cz - v Opeře vrací 404, ve FF se mi objevuje jen bílá obrazovka, registrovat znova nejde - nejspíš zase nějaké trhlina ve webzdarmím časoprostoru - tak už zbývá jen to FTP - ale když ten přístup bude funkční tak je asi stejně problém s tím, že to posílá hlášku o neexistenci

ps:
proč by nemohl zahradnický web někoho pobuřovat a pokud bude zaměřen na ty "správné rostliny" tak může i porušovat zákon - to byl vtip, může sice porušovat i jiná pravidla WZ, ale tady to asi nebude ten případ
2Thalia: Samozřejmě, že mám. Jak už jsem říkal - do toho 5.10. to fungovalo v pohodě, ale nejde jen o ten přístup na FTP. Já totiž žádnou stránku ze serveru nesmazal, ale i přesto tam žádná není. Z toho důvodu bych se přikláněl k názoru uživatele ds - "trhlina ve webzdarmím časoprostoru" se mi totiž zdá dost reálná.
Pavel Pěnkava - aby bylo jasno, před několika lety se změnil způsob přihlášení na FTP server, starý způsob připojení neustále, několik let, fungoval, a teď to jaksi fungovat přestává a tak se ozývají uživatelé, že léta nic neměnili a fungovalo a nyní to nefunguje - proto ten dotaz na zshroznova.wz.cz