reklamni baner

zdravim všecky, doted me reklama na wz vubec netrapila (mel sem nastaveno dole na všech strankach-a zobrazovala se nahoře na všech! ale byla zakrytá logem tak me to nezajimalo)
ted sem ji udelal misto nahoře na indexu,v nastavení sem zapnul "zobrazování nahoře" a nahrál sem new verzi stránek...a co se nestalo, furt je baner na všech strankach! na indexu tam kde má bejt a na ostatních skovanej pod obrázkem loga!co s tim?nemel by se zobrazovat na ostatnich strankach ne?

www.Nery.wz.cz
jo? a jak si myslis, ze by se mel ten banner oddelat? musis nahrat ty stranky znova bez banneru
Mno tak to dá rozum že sem všechno z wz smazal a nahrál sem new verzi a až pak koukal zda se udála nějaká změna-neudála :(
no důležité je jestli ta new verze je bez reklamy nebo s, třeba v kontakt.htm reklama není. Ono v tom MS kódu se špatně orientuje :-)
Je pravda že MS publisher neni zrovna to pravy ořechový,ale opravdu nemam kdy dělat stranky jináč,když už sem zacal v tomhle,nechám to ta :(

ale stejnak nechápu proč to tam leze,publisher by tam žádnej kod reklamy dávat neměl...aspon sem to tam zaručeně nedaval.
když tak na to koukam,na cca 20 strankach baner je a na asi 100strankach ho nemam, divný...asi se na to vybodnu když to pod tim stejne neni vidět(aspon v mozile teda:)
s tím absolutním pozicováním to asi nebude vidět nikde
No jasně, snad to nebude moc spomalovat načítání...sou furt lidi s desně pomalim netem(jako já):
no to je v případě Publisheru docela pikantní obava, já jsem nezkoumal jak je ten kód velký, ale viděl jsem i 1 MB zdrojový kód z Publisheru a na obrazovce v podstatě nic nebylo. Ale pokud je reklama vložena na konci stránky tak na ni dojde až jako na poslední