TOTAL COMMANDER nefunguje nebo co?

Pro nahravani pliku na wz.cz pouzivam Total Commander, vsechno bylo v poradku do dneska, kdyz se pokousim uz nekolikkrat necco nahrat a porad to proste nejde NAHRAVANI SE NEPODARILO, a jestli jde o mazani DELETE neceho, tak to jde. Nevite co s tim?
Quota?
nerozumim...
<HTML>Asi máš už vyčerpaný prostor. Nejlépe to poznáš z logu ftp, kolik % už máš obsazeno.</HTML>
kde se mam podivat jestli mam uz vycerpany prostor?
ok, uz vim... no mam tam dost mista a porad to nefunguje, kdyz mazu tak je ok, ale kdyz nahravam nove pliky tak to nejde.... NAHRAVANI SE NEPODARILO atd. Pomozte. DIK.
Dej sem FTP log, pod9v8me se na to.
co to je FTP log?
<HTML>FTP log je záznam komunikace s ftp serverem. V TotalCommanderu poklikej na políčko vedle tlačítka Odpojit a otevře se ti textový soubor s logem. Ten se pak normálně zkopíruj.</HTML>
ZBI muj skype je OPORTES, ozvi se, dik moc
jo jo, pockejte chvilku, asi vim kde je problem, zatim dekuji moc, moc, moc...
Je slušné napsat do fóra, v ČEM byl problém. Mě by to třeba zajímalo a možná i další lidi, který se něco podobného vyskytne, až budou na fóru hledat.
Zdravim. Jeste jednou dik za pomoc. Problem byl v tom, ze jsem se spatne podival na QUOTAS. Kdyz otevru Total Commander tak pod plikama je jine cislo obsahu nez ve skutecnosti, treba ted mam tam rozdil 3000 kb. To spravne cislo velikosti pliku je vedle tlacitka ODPOJIT. Proste jsem myslel ze mam na WZ je trochu mista a misto nebylo. ZBI a THALIA jeste jednou dik za trpelivost se mnou :) Dobrou....
Místa mám dostatek ovšem nahrát něco přes Total Commandera je nemožné !
vašek: to je mi líto, také mám dost místa a funguje to perfektně
<HTML>2vašek: co tak napsat chybu jakou to píše a zkopírovat sem log ftp? A propříště vkládej svůj "dotaz" jen do jednoho vlákna.</HTML>