Nefunkcne FTP prenosy

Dobry den, snazim sa pomocou FTP nahrat na server 100kb subor. Nahravanie trva aj 2 min, ci uz cez webrozhranie, alebo priamo pripojenim cez FTP. V com je prosim problem ?

Dakujem.
"možná" za to může pomalý a nestabilní internet :)
Dobry den,kdyz chci nahrat soubory pres FTP, tak s epri nahravani tvari, ze se nahravaji, ale nasledne ve slozkach nic neni nebo mala cast obsahu.

Diky za odpoved,

DD
"možná" za to může pomalý a nestabilní internet :)

a některé soubory sou fakt velký (mp3, videa) takže je možný, že přesahuješ limit 50Mb (pouze banner)
TC /mám 7.0/ mi nezobrazuje FTP, přesněji nemám možnost podívat se na obsah stránek,ani složek, index.htm není prostě vidět, nahrávání se projevuje, ale nelze vytvořit složku a následně do ní nic nahrát..
Máme na WZ několik adres a u všech je to stejné, stránky jsou ovšem funkční.
-odpověď : <"možná" za to může pomalý a nestabilní internet :)> je nepřijatelná, tím to není "blbne" jen WZ , ostatní servery jsou OK..
Připojení zkoušeno z více míst...
Děkuji za pomoc JirKala
Pripojuji se k tomuto dotazu, TC 7.01 se mi chova uplne stejne a myslim, ze nejakou nestabilnosti meho internetu to opravdu byt nemuze. Diky
Přenesl jsem teď na zkoušku asi 30MB a nebyl žádný problém

KITTbx:
jaké jsou parametry připojení (hostname, username), jaký je log FTP připojení?

PS: internet není ani můj ani Paziho, nestabilní klidně může být v okolí WZ :-), ale spíše je možná server zahlcen požadavky na přenos dat, koukám-li se na některé stránky tak si jejich "tvůrci" s optimalizování velikosti příliš hlavu nelámou
nejde mi se pripojit v programu clear ftp
jsem zacatecnik
moc dekuji za odpoved proc
vzdycky mi to rekne at overim spravnost i kdyz je spravna
Milý začátečníku, odpověď je, že je něco špatně.

Co je špatně lze poznat podle údajů, které zadáváš jako parametry připojeni a podle výpisu, který FTP klient zapisuje do tzv. FTP logu
jméno serveru (hostname) ke kterému se připojuješ má být frc.xf.cz
jméno uživatele (username) má být také frc.xf.cz.

vzdycky mi to rekne at overim spravnost i kdyz je spravna
a tohle trochu rozveď...
Clear FTP - první FTP klient pro holky : http://ds.mysteria.cz/cftp.png
lemon t :

to je zvláštní já se k tvému účtu opomocí ClearFTP připojím docela dobře.

Jestli mohu radit tak ten FTP klient je na dvě věci - jediné rozumné je, že dokáže načíst údaje o připojeních z TC, ale to mi je, když mám TC, celkem k ničemu. To, že by nějak zázračně dokázal komunikovat s WZ moc nevěřím a zobrazování souborů v panelech je úděsné
dobry den
mam taky problem ze ked dam odoslat data na moje ftp tak mi ich tam nehodi. skusal som to cez viacere programi ale nic. aj cez total commander. data na ftp mi nacita ale nove data z PC neodosle. total commander napise ze prenos neuspesny.
prosim o pomoc!
pietro64: http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?27
Nedaří se mi nahrát data na FTP. Po otevření FTP se soubory otevřou, potm dám vložit, chce to po mne přihlášení, po přihlášení to začne nahrávat a pomalé chvilce spatně - opět přihlásit, stále dokola.... opakovaně a nic to nenahraje. Vymazal se i index, tedy nejde mi nic. Pls pomozte. Děkuji. Web www.achil.wz.cz je mojej mamky, spravujem já, tedy její e-mail Dsumpikova@seznam.cz, ale uvádím svůj e-mail. Děkuji