php POMOC

Dobry den
chtel bych pomoct s php vcera vecer jsem si delal databazi na forum a jiz dnes kdy jsem ji chtel znovu instalovat me to nepousti pise to http:\\www.skynett.xf.cz to co tam je no mohl by mi nekdo pomoc prosim
pise to Parse error: parse error, expecting `','' or `';'' in /3w/xf.cz/s/skynett/includes/functions.php on line 892 nevim co s tim je vcera mi to slo ;(
"nevim co s tim je"
je to rozbitý ... :)

Umíš anglicky? Vidím, že ne - máš chybu v souboru includes/functions.php. Dokonce ti i řeknu, že se chyba projevuje na řádku 892. Chtělo by to opravit, potom to (možná) zase půjde ...
no reklbych ze chyba tam neni soubory jsem nemenil a kdyz jsem si zalozil zde druhy ucet tak na nem to bezi!stejne soubory!ale na puvodni adrese ne
<HTML>Tipuju, že máš nastavení reklamy na všech stránkách dole že? Musíš mít nastaveno Nahoře a vkládání reklamy nasměrovat do nějakého konkrétního souboru, aby se nevkládala i do php skriptů.</HTML>
No ja to neprogramoval je to phpBB2 tak nevim muzes mi prosim napsat oc mam udelat?Vcera to jeste slo ale chtel jsem vyzkouset phpBB3 a od te doby co jsem ho odstranil to tak blbne ;(
<HTML>Zkus do Hledání napsat reklama phpbb, návod jistě najdeš, už se to tu řešilo mnohokrát.</HTML>
Jsi borec fakt clovek na svem miste.Dekuju moc Jeste detail nechci vam tu delat bordel slo by nejak smazat ucet skynett.wz.cz?
Tak mam new problem http://www.skynett.xf.cz/

phpBB : Critical Error

Could not connect to the database
S největší pravděpodobností budeš mít špatně nastavené přihlašovací údaje k db.
nevim k cemu ale nic jsem tam zase nedelal jen jsem to konecne zprovoznil pak prijdu a uz to nejde :(
Tak a ted mi to pise v php admin Nepodařilo se přihlášení k MySQL serveru
Co říct, do phpMyAdmina, jsem se přihlásil, databáze na stránkách jede. Pokud vím, tak na WZ je jen jeden SQL server.

Proč spamuješ dvě vlákna najednou?
snazim se to vyresit nevim uz jsem se prihlasil a do php admin napada nekoho prosim neco
tak nic uz to jede jen by me zajimalo cim to bylo nic jsem zase neudelal tak jestly to byl vypadek
ted zase nejde tak je to tim ze tam je neco spatne nebo to je webemzdarma ze maji nejake problemy?
a jaká je chybová hláška teď ?
ted tam je phpBB : Critical Error

Could not connect to the database


myslim si ze to je porad neco s tou reklamou protoze se tam nezobrazuje
Nemůže se připojit k databázi. Buď nefunguje databáze nebo máš špatně parametry pro přihlášení. Tipnul bych si, že i ta první chyba vznikla pro nastavení přístupu k databázi na webzdarma - ten parse error by klidně mohl být zapomenutý středník na konci
to asi ne protoze ta stranka vypadava v nejakych intervalech aniz bych neco delal
muj tip je vztažen k první chybě, kdy parser nedokáže přečíst kód, o té druhé jsem psal že buď nefunguje databáze nebo ...
hmm tak ani po dvou dnech se reklama nezobrazuje tak to vypada na to ze reklama se cpe na stranky a nemuze se tam dostat ta to vzdy vypadne a pak zase najede a porad dokola :(
No lidi mohl by mi nekdo poradit co s tou reklamou :(
Začínám s databázemi, ale nemůžu pomocí php skriptu vytvořit novou tabulku v databázi, přes phpMyAdmin to jde, ale přes skript s tím nic nemůžu udělat, vždycky to píše chybu, Parse error, na řádku, kde by to mělo tu tabulku vytvořit. Neposlal by jste mi někdo funkční skript na ukázku. Díky
xJake: Parse error u mysql vetsinou znamena problemy s uvozovkami. Bud ti tam prebyvaji nebo chybi, pripadne krizi.
Bez ukazky casti kodu v miste chyby, ti neporadime o jakou chybu presne jde.