Stránky se mi načítají 45 sekund

Delší dobu už se téměř nemůžu dostat na stránky a stejně katastrofální je přístup přes ftp (10-20x pomalejší). Když už se na web dostanu, každá stránka se pak dál načítá přes 20s. Přitom ping mám úplně normální, takže internetem to nebude. A všimnul jsem si zajímavý věci: v katalogu (-> kultura -> literatura), kterej mimochodem není aktuální, figuruje těsně před zeruhmyz.mysteria.cz jakýsi cernylord.wz.cz (je to hned čelní stránka) a je to dost podivný, ale taky se natahuje přes 40 sekund (!). Takže počítač snad napadenej nemám a něco se děje na webzdarma. Nebo ne?
Oprava: teda ne ping, ale trasování na zeruhmyz.mysteria.cz...
zeruhmyz.mysteria.cz se mi načetl (pokud nepořítám to prapodivný přesměrování) za pár sekund. Manual.wz.cz takřka okamžitě, cernylord.wz.cz byl také během pár sekund. Problém bych neviděl u WZ ale někde mezi tvým PC a WZ...
Téměř jistě jo, stejně to ale nechápu. Vpodstatě všechno kromě mých vlastních stránek se mi načte normálně... Asi někde straší.
No nevím, ale mám podobné zkušenosti www.vladka.wz.cz se načítají velmi dlouho - resp. chvíli normálně, chvíli dlouho ... jakoby někdo jiný měl občas časově velmi náročný skript, který požere CPU time.
http://zeruhmyz.mysteria.cz/ - teď 5 + 22 s
Dobrá zpráva: provider zjistil, že je někde problém s optickou sítí a už to urgoval (nevím přesně kde), tak se to řeší... Asi se v tom vrtaj, protože mi načtení stránek trvalo dokonce už přes minutu.
Je to zřejmě něco kolem "sloanparku Pardubice-Praha" (sloan.cz) - tak pokud je tudy někdo směrovanej (viz trasování), může mít nepředpokládatelný problémy - viz ostatně jiný diskuze, jak jsem si všiml...