Nepovolený přístup !

Do RS jsem si včera implementoval nový modul a najednou mě webzdarma zablokoval aniž bych cokoli měnil v kořenovém adresáři. Od té doby se nemůžu připojit přes FTP ani pomocí TotalCommanderu ani přes správce souborů z webzdarma - hlásí: "Nemohu se přopojit k serveru jalubi.unas.cz:21 s uživatelem jalubi.unas.cz".
Do nastavení a k MySQL se dostanu ale k souborům ne.
SPRÁVCI prosím pomozte !
<HTML>>>Od té doby se nemůžu připojit přes FTP ani pomocí TotalCommanderu
Jakou to píše chybu?

P.S.: psaní velkým písmem znamená, že na nás křičíš.</HTML>
Pardon - za velké písmo se omlouvám ...

FTP Commander píše:


Connecting to jalubi.unas.cz , 02 IX 2007 12:03:44
< 220 ftp server ready
> USER jalubi.unas.cz
< 331 Password required for jalubi.unas.cz.
> PASS (hidden)
< 530 Login incorrect.
530 Login incorrect.
Connection closed

Sice to vypadá jako špatné heslo a při přístupu na http://jalubi.unas.cz jako by tam chyběl soubor index.php ale ani jedno není možné.
Jak říkám přes webzdarma administraci se přihlásím ale správce souborů mě nechce od včerejšího večera pustit.
<HTML>Problém se správcem, tedy chyba "Nemohu se přopojit k serveru...." je bohužel docela obvyklý a je potřeba to zkoušet...

Co se týče ftp, nemáš v hesle třeba diakritiku apod.? Vím, že s tím TC může mít problémy. Jiná ftp ti jedou? Zkoušel jsi připojit se pomocí jiného klienta nebo třeba přes prohlížeč? ftp://jalubi.unas.cz:heslo@jalubi.unas.cz</HTML>
TC z Windows použije pro zápis hesla s diakritikou kódování windows-1250 a webové rozhraní na WZ používá iso-8859-2 - to je celý problém, ale jestli je to problém TC ...?
Ne, skutečně se nejedná o špatné heslo - diakritiku nepoužívám a druhý můj web (pevara.borec.cz) jede bez problémů. Spíš to vypadá jako bych měl odepřen přístup k ftp jenom na tom (jalubi.unas.cz). Dočetl jsem se v diskuzích že modul který jsem chtěl použít (kalenderMX) ke svému RS (UNITED-NUKE) u některých uživatelů způsobil zablokování od poskytovatele pro 100% vytížení serveru. Nevím jestli je to možné a jestli je to můj případ, ale dokud se ke svým souborům nedostanu tak to stejně nemůžu napravit. Proto by mě zajímalo jestli nějaká taková služba na webzdarma pracuje že by mě účet automaticky odstavila?
jednou jsem viděl zablokovaný web pro nadměrný FTP přístup. Z FTP logu se dalo poznat, že je přístup zablokovaný
FTP log mi vypisuje viz výše. I kdybych měl nadměrný přístup k FTP tak předpokládám, že by se druhý den stav obnovil, nebo aspoň server ve správci souborů sdělil rozumnou hlášku a ne že se "nemohu připojit..." Takto skutečně můžu jen žádat správce serveru, nebo bečet :-) Na koho bych se měl obrátit ?
prosim, prosim mohl by mi někdo ty stránky http://jalubi.unas.cz konečně pustit ? Nebo to klidně celé smazat abych mohl začít odznova, všechno mám zálohované .... o tuto doménu nechci přijít :-(
<HTML>2pevara: ftp by mělo zase fungovat. Stránky už každopádně jedou.</HTML>
2Thalia: Děkuji mnohokráte - všechno funguje, ještě jednou díky.